35hgs - 35hgs rura, koło, pręt

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
35 godzin Dostawa z magazynu w magazynie

Evek GmbH oferuje zakup pręta, koła, rury ze stali konstrukcyjnej stopowej w gatunku 35HGS lub 35 hgs. Cena - od producenta. Dostawca gwarantuje pełną zgodność z dostarczanym asortymentem, a także jego niezwłoczną dostawę pod wskazany przez klienta adres.

Skład chemiczny

Średniowęglowa stal konstrukcyjna stopowa gatunku 35KhGS nie należy do głównych stali określonych przez GOST 4543 i jest produkowana w krajach WNP na indywidualne zamówienie. Zbliżony do niej gatunek stali 35hgs, produkowany w Polsce zgodnie z normami normy krajowej PN, ma następujący skład:

Element Węgiel Krzem Mangan Chrom Nikiel Miedź Wolfram molibden
Procent w stali 0,32…0,4 1,1…1,4 0,8…1,1 1,1…1,4 Nie więcej niż 0,3 Nie więcej niż 0,25 Nie wyższy niż 0,2 Nie wyższy niż 0,1

Ponadto w składzie tego dopuszcza się obecność śladów tytanu i wanadu (nie więcej niż 0,05%), a także obecność takich zanieczyszczeń metalurgicznych, jak fosfor (do 0,035%) i siarka do 0,04% stal.

Evek GmbH oferuje zakup wyrobów rurowych i luzem ze stali stopowych średniowęglowych 35HGS i 35HGS po okazyjnej cenie od producenta. Gwarantujemy pełną zgodność z zakresem dostaw. Dostawca zapewnia również szybki transport produktów do klienta.

Właściwości i zastosowanie

Gatunki stali konstrukcyjnej 35HGS, 35hgs, stopowe z dodatkiem chromu, manganu i krzemu, stosowane są do produkcji popychaczy, wałków, łożysk ślizgowych i innych mocno obciążonych wyrobów ogólnego zastosowania inżynierskiego, których temperatura pracy nie przekracza 200 0 C. stal dobrze nadaje się do wszystkich rodzajów hartowania obróbki cieplnej.

Właściwości mechaniczne rozważanych stali są następujące:

  • Granica tymczasowego oporu, MPa - 1620;
  • Granica plastyczności, MPa - 1280;
  • Wydłużenie względne, % - 9;
  • Względne zwężenie,% - 40.

Evek GmbH oferuje zakup w ekonomicznej cenie od producenta rury, koła, pręta, które są wykonane ze stali stopowych średniowęglowych 35HGS i 35hgs. Dostawca zapewnia realizację zakresu dostawy wyrobów walcowanych, jak również ich terminową dostawę pod wskazany przez konsumenta adres.