Dla elementów elastycznych Stopy precyzyjne

Specyfikacja techniczna

Stopy precyzyjne na elementy sprężyste to stale o zadanym stopniu sprężystości, stosowane na elementy wrażliwe pracujące w temperaturze do 350°C. Stopy mają unikalne właściwości fizyczne i mechaniczne (magnetyczne, elastyczne, termiczne, elektryczne). Materiały te należą do stopów wysokostopowych, które są produkowane na bazie żelaza, niklu, miedzi, niobu, kobaltu. Charakteryzują się dokładnością chemiczną. skład, staranna produkcja i obróbka, minimalna obecność zanieczyszczeń. .

Aplikacja

Produkcja wrażliwych fragmentów urządzeń. Precyzyjne urządzenia o stabilnej charakterystyce w zakresie klimatycznych różnic temperatur, czujniki, mechanizm zegarowy.

Cena dostawy

Wszystkie oferowane produkty posiadają atesty. Dokumentacja techniczna zawiera dane dotyczące składu chemicznego oraz wskazuje maksymalny procent zanieczyszczeń. Dostawca Evek GmbH dostarcza precyzyjnie walcowane elementy elastyczne o standardowych i niestandardowych rozmiarach w przystępnej cenie w możliwie najkrótszym czasie. Cena stopów precyzyjnych odpowiada wysokiej jakości produktów.

Kupić

Możesz kupić precyzyjne produkty walcowane na elementy elastyczne od dostawcy Evek GmbH w przystępnej cenie. Cena stopów precyzyjnych kształtowana jest na podstawie europejskich norm produkcyjnych. Możesz kupić stopy precyzyjne w przystępnej cenie hurtowej lub detalicznej. Stali klienci mogą skorzystać z systemu rabatowego firmy Evek GmbH.