Sześciokątny duraluminium

Produkcja

GOST 21 488-97 normalizuje produkcję sześciokąta z duraluminium o zwiększonej, normalnej i wysokiej dokładności. Najczęściej stosowanym stopem jest D16. Skład jest znormalizowany przez GOST 4784–97 . Kontrola składu - GOST 24 231-80. Sześciokąt duralowy tłoczony na gorąco bez obróbki cieplnej nie jest dodatkowo oznaczany. Kątownik utwardzony i naturalnie postarzany oznaczany jest - T. Wyżarzany z normalną okładziną jest dodatkowo oznaczany jako A. M. Kątownik hartowany i naturalnie starzony z normalnym pokryciem galwanicznym jest oznaczany jako A. T. Poszycie grube oznaczane jest jako U,

Wyroby długie nie powinny mieć na swojej powierzchni rozwarstwień, pęknięć, wtrąceń niemetalicznych, śladów oleju czy plam korozji. Powierzchnia produktów o zwykłej jakości wykończenia, matowa. Mikrostruktura półwyrobów po obróbce cieplnej nie powinna posiadać śladów przepaleń. Pod koniec przetwarzania arkusz jest testowany.

Zalety

Sześciokąt duraluminium ma niską wagę, wysoką wytrzymałość właściwą, jest łatwy w obróbce, plastyczny, dobrze spawany przez zgrzewanie punktowe. Odporność na korozję jest lepsza po zastosowaniu okładziny z czystego aluminium. Do hartowania stosuje się hartowanie i starzenie. Odkształcenie na zimno nadaje materiałowi twardość. Wyżarzanie zwiększa plastyczność, ułatwia obróbkę materiału przez cięcie.

Aplikacja

Ze względu na dużą wytrzymałość właściwą sześciokąt duraluminiowy znajduje zastosowanie w budowie transportu dużych prędkości: pociągi, statki, samoloty transportowe, konstrukcje budowlane. Taki sześciokąt ma znaczenie w budownictwie, inżynierii, energetyce paliwowej.

Sześciokątny duraluminium D16T, D16

</</tbody>>
bok, mm Cena za kg
od 10 do 55 do negocjacji

Dostarczać

Evek GmbH oferuje szeroką gamę sześciokątów z duraluminium. Wszystkie półprodukty posiadają certyfikaty. Cena uzależniona jest od parametrów oraz dodatkowych warunków dostawy. Dokumentacja techniczna zawiera dane dotyczące składu procentowego i wydajności produktów. Przyjmujemy zamówienia na wyroby ze stopów metali nieżelaznych w najlepszych cenach.Możemy sprzedać hurtowo dowolne półprodukty do produkcji wielkoseryjnej. Oferujemy również optymalne warunki dla odbiorców detalicznych. Wysoki poziom obsługi i sprawność obsługi to wizytówka naszej firmy.

Kup w okazyjnej cenie

Oferujemy do sprzedaży nieograniczony asortyment stopów aluminium, w szczególności wyrobów walcowanych z duraluminium najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Jeśli wybór sprawia Ci trudność, do Twojej dyspozycji są doświadczeni managerowie, którzy zawsze są w kontakcie i służą radą. Składając u nas zamówienie, w możliwie najkrótszym czasie otrzymają Państwo certyfikowane produkty spełniające międzynarodowe standardy jakości. Jeśli cenisz swój czas już dziś skontaktuj się z naszym najbliższym biurem lub złóż zamówienie przez Internet.