Lc40s - CuZn37AI1 -C85800 pręt, taśma, drut

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
LC40s C85800 CuZn37AI1 Dostawa z magazynu w magazynie

Produkcja

Produkcja obejmuje odlewanie poziome, przeciąganie, a następnie kalibrację w celu poprawy dokładności parametrów i optymalizacji pracy automatycznych linii do obróbki metali. Skład chemiczny marki LTs40-S i LTs40-SD jest znormalizowany przez GOST 17 711-93. Jak wynika ze skrótu, mosiądz ten zawiera około 40% cynku, a dokładniej 35 - 42,2% Zn. Miedź stanowi główną część: 57 - 61% Cu. Dalej - w kolejności malejącej: 0,8 - 2% ołowiu, do 1% niklu, do 0,8% żelaza, 0,5% manganu, cyny i aluminium, 0,3% krzemu, 0,05% antymonu. Dopuszczalny udział zanieczyszczeń obcych jest mniejszy niż 2%.

Skład procentowy marki LTs40-S (GOST 17 711−93)

zn Cu Fe Pb Si Śr Mn Al i Sn Ni zanieczyszczenia
35-42,2 57-61 ≤0,8 0,8-2 ≤0,3 ≤0,5 ≤0,5 o 0,5 ≤1 ≤2

Zalety

Mosiądz walcowany ma szereg zalet w porównaniu z droższą miedzią. W szczególności mosiądz LTs40-S i mosiądz LTs40-SD mają wyraźne właściwości przeciwcierne. Dzięki doskonałej zdolności produkcyjnej wytwarzane są produkty o dowolnym profilu i złożoności. Marka LTs40-S charakteryzuje się minimalnym skurczem podczas odlewania, co z kolei pozwala na uzyskanie produktu najwyższej jakości. Znikoma skłonność do procesu segregacji, jaką posiada mosiądz LTS40-SD, pozwala na wykorzystanie go do produkcji najszerszej gamy wyrobów metalowych. W t ° 20 ° C wskaźnik s in - do odlewania do formy piaskowej, odlewania do formy chłodzącej lub formy odśrodkowej wynosi 215 MPa, wskaźnik d 5 (w %) odlewania do formy chłodzącej lub formy odśrodkowej = 20% , do odlewania w formie piaskowej = 12 %.

Aplikacja

Produkcja elementów armatury odcinającej, tulei odlewniczych i koszyków do łożysk tocznych i kulkowych. Produkcja rur manometrycznych i skraplaczy, tulei aparatury chemicznej. Dla inżynierii mechanicznej produkowane są układy chłodzenia silnika.

Kup w okazyjnej cenie

Evek GmbH oferuje szeroką gamę stopów metali nieżelaznych w najlepszych cenach. Wybór zadowoli każdego klienta. Wyroby walcowane z mosiądzu klasy LC są dostarczane w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Popularność wyrobów wykonanych z tego stopu wynika z ogromnej różnorodności i doskonałej jakości wyrobów. Wszystkie produkty naszej firmy wytwarzane są pod pełną kontrolą łańcucha technologicznego, co daje 100% gwarancję jakości. Jesteśmy gotowi dostarczyć produkty o niestandardowych parametrach na indywidualne zamówienie. Możliwości technologiczne na etapach produkcji umożliwiają realizację indywidualnych zamówień w przypadku braku wymaganego typu produktu w wersji podstawowej. Czasy realizacji zamówień są minimalne. Cena uzależniona jest od zakresu dostawy oraz dodatkowych warunków sprzedaży. Przy zamówieniach hurtowych działa elastyczny system rabatów.