Koło duralowe

Produkcja

Dural (duraluminium) to stop aluminium, miedzi i magnezu. Średnica i długość koła duraluminiowego jest znormalizowana przez GOST 21 488-97. Stosowane są stopy gatunku V95 i D16. Skład chemiczny jest znormalizowany przez GOST 4784–97 , kontrola chemiczna. skład - GOST 24 231-80. Koło duraluminiowe wykonane jest ze zwiększonej, normalnej i wysokiej dokładności.

ogólna charakterystyka

Felga ze stopu B95 jest plastyczna, łatwa w obróbce i zgrzewana punktowo. Niska odporność na korozję wzrasta po pokryciu czystym aluminium. Obróbka cieplna służy do utwardzania koła. Dzięki wyżarzaniu zwiększa się plastyczność, a odkształcenie na zimno zapewnia dobrą twardość. Mikrostruktura wyrobów po utwardzeniu nie powinna nosić śladów przepaleń. Są badane pod koniec obróbki cieplnej. Koło gradacyjne D16 jest znacznie wzmocnione przez obróbkę cieplną, ale wraz ze wzrostem twardości traci się plastyczność. Oznaczenie D16T oznacza utwardzony i naturalnie starzony stop. Z takiego koła powstają silnie obciążone struktury, które pracują w kompresji.

Stosowanie

Koło duraluminiowe jest szeroko stosowane w inżynierii transportu, budownictwie. Główną zaletą materiału jest wysoka wytrzymałość właściwa przy niskiej wadze. Ma to znaczenie w projektowaniu samolotów, transportu rzecznego i morskiego. Taki okrąg służy jako podstawa ram samolotów, karoserii samochodów, a także konstrukcji budowlanych.

Koło duraluminium В95

Średnica, mm Jednostka Cena
30 do 290 kilogram do negocjacji

Koło duraluminium В95Т1

Średnica, mm Jednostka Cena
20 do 100 kilogram do negocjacji

Koło duraluminiowe D16

Średnica, mm Jednostka Cena
50 do 500 kilogram do negocjacji

Koło duraluminium D16T

Średnica, mm Jednostka Cena
od 8 do 160 kilogram do negocjacji

Dostarczać

Dostarczamy certyfikowane koło duraluminiowe w najlepszej cenie. Dokumentacja techniczna zawiera dane dotyczące składu procentowego i wydajności produktów. Łatwo jest u nas sprzedawać hurtowo dowolne półprodukty do produkcji na dużą skalę. Świadczymy usługi dla klientów detalicznych. Wysoki poziom obsługi, zgodność produktów z GOST i międzynarodowymi normami jakości, terminowość obsługi to wizytówka naszej firmy.

Kup w okazyjnej cenie

W magazynie firmy "Evek GmbH" w zakresie stopów metali kolorowych na najkorzystniejszych warunkach. Oferujemy szeroką gamę kół duraluminiowych. Dostawy realizowane są zarówno hurtowo, jak i detalicznie. Jakość gwarantuje ścisłe przestrzeganie norm i technologii produkcji. Pakowanie, przechowywanie, transport i tymczasowa ochrona antykorozyjna odbywa się zgodnie z GOST 9 .510-93. Doświadczeni managerowie służą kompleksowym doradztwem we wszystkich kwestiach. Szeroka gama produktów oraz wyczerpujące informacje ułatwią dokonanie wyboru. Terminowa dostawa jest gwarantowana. Przy zamówieniach hurtowych obowiązuje elastyczny system rabatów. Współpraca z nami pomoże Państwu zrealizować wszelkie pomysły inżynierskie. Czekamy na Wasze zamówienia na stronie.