Odlewanie mosiądzu

Dostawca

Oferujemy zakup odlewów mosiężnych ze specjalistycznych magazynów dostawcy Evek GmbH z dostawą do dowolnego miasta. Pełna zgodność z międzynarodowymi standardami jakości. Dostawca Evek GmbH oferuje zakup odlewów mosiężnych, cena jest optymalna w tym segmencie wyrobów walcowanych.

Znaczenie

Odlewanie na wosk tracony (LVM) - stosowane, gdy wymagana jest wysoka dokładność i jakość powierzchni detali; ze złożoną konfiguracją gotowego produktu, np. przy produkcji łopatek turbin, architektonicznych i artystycznych elementów dekoracyjnych.

Produkcja form

Dokładny model odlewniczy wykonuje się z topliwego materiału (parafina, stearyna) poprzez wciśnięcie go do formy. Następnie na blok modelowy nakłada się zawiesinę i posypuje materiałem ogniotrwałym, w ten sposób nakłada się kilka warstw powłoki ogniotrwałej, tworząc zwartą powierzchnię formy skorupowej. Po wysuszeniu blok jest kalcynowany, po czym skorupy są wysyłane do zalewania. Gotowy schłodzony blok trafia do pnia.

Chłodne pracowanie

Mosiądz jest bardzo zaawansowany technologicznie. Łatwe do odkształcenia plastycznego, toczenia, frezowania, szlifowania, wiercenia.

Składowanie

Przechowywane w magazynach zadaszonych lub pod zadaszeniem, gdzie zapewniona jest odpowiednia ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi i innymi rodzajami uszkodzeń.

Kup, korzystna cena

Oferujemy dowolne wyroby mosiężne, cena ustalana jest na podstawie cech technologicznych produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Na stronie internetowej firmy wyświetlane są informacje o najnowszych dostawach produktów. Istnieje możliwość zamówienia produktów o niestandardowych parametrach. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów. W segmencie stopów metali nieżelaznych Evek GmbH jest rentownym dostawcą. Terminową dostawę zapewniają przedstawicielstwa w miastach Europy Wschodniej.