Drut MNGKT

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
MNUFA5-1-0.2-0.2 Dostawa z magazynu w magazynie
MNUFA5-1-0.2-0.2 Dostawa z magazynu w magazynie
MnGI - 51 Dostawa z magazynu w magazynie
MNUGI Dostawa z magazynu w magazynie

ogólna charakterystyka

Drut MNZhKT 5-1-02-02 na bazie miedzi stopowej znacznie ułatwia spawanie stopów niklowo-miedziowych. Dzięki dobrze dobranemu składowi stopowemu uzyskuje się optymalną mikrostrukturę stopu. Nikiel nadaje drutowi odporność na korozję i plastyczność, a żelazo wytrzymałość. A połączenie krzemu, manganu i tytanu wzmacnia spoinę i chroni ją przed utlenianiem. Główne elementy składu wymienione są w nazwie M - miedź, N - nikiel, Zh - żelazo, K - krzem, T - tytan. Drut jest walcowany na Ø 1-5 mm zgodnie z GOST 16 130-90 przy użyciu specjalnej technologii, która skraca czas produkcji.

Aplikacja

Spawanie ręczne i półautomatyczne w atmosferze gazu ochronnego elementów miedzianych, brązowych, stalowych, mosiężnych, miedziano-niklowych, napawanie stali. Stosowane jest spawanie półautomatyczne, jednoprzebiegowe i łukiem argonowym. W przemyśle stoczniowym, gdzie stopy miedzi są szeroko stosowane, taki drut jest szczególnie istotny. Jest szeroko stosowany w pracach instalacyjnych, budowie obiektów cywilnych i przemysłowych. Dostarczane w zwojach, szpulach, szpulach miękkich, półstałych i stałych.

Dostarczać

Dostarczamy certyfikowany drut MNZhKT 5-1-02-02. Cena uzależniona jest od parametrów oraz dodatkowych warunków dostawy. Dokumentacja techniczna zawiera dane dotyczące składu procentowego i wydajności produktów. Łatwo jest u nas sprzedawać hurtowo dowolne półprodukty do produkcji na dużą skalę. Współpracujemy również z odbiorcami detalicznymi. Wysoki poziom obsługi i sprawność obsługi to wizytówka naszej firmy.

Kup w okazyjnej cenie

Evek GmbH posiada nieograniczony asortyment półproduktów z metali nieżelaznych najwyższej jakości. Oferujemy opony z dowolnymi modyfikacjami w najlepszej cenie. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z najbliższym biurem. Wykwalifikowani specjaliści udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących produktów, przedziału cenowego, warunków sprzedaży. Koszt towaru uzależniony jest od parametrów towaru oraz dodatkowych warunków dostawy.