Stal relaksacyjna żaroodporna

Evek GmbH oferuje zakup żaroodpornej stali relaksacyjnej. Cena - od producenta. Możesz kupić tę stal w dowolnym asortymencie, dostawa produktów jest realizowana przez dostawcę

Evek GmbH oferuje zakup żaroodpornej stali relaksacyjnej w dowolnym zakresie profili. Cena - od producenta. Dostawca gwarantuje ścisłe przestrzeganie asortymentu wyrobów walcowanych wraz z dostawą wyrobów w dowolne miejsce wskazane przez konsumenta.

Skład i właściwości

Grupa tych stali obejmuje kilka gatunków wysokostopowych stali średniowęglowych. Zawartość węgla w nich mieści się w przedziale 0,2...0,4%. Cechą wspólną tych materiałów jest podwyższona zawartość chromu, molibdenu i wanadu, niektóre stale zawierają wolfram, tytan i bor. W stalach obecność związanego azotu jest niedopuszczalna, a minimalizację wtrąceń niemetalicznych uzyskuje się poprzez zwiększoną zawartość aluminium, wykorzystywanego do całkowitego odtlenienia.

Żaroodporne stale odporne na relaksację są produkowane zgodnie ze specyfikacjami przedsiębiorstw, ale niektóre z nich znajdują się na liście stali stopowych, których wytapianie odbywa się zgodnie z wymaganiami technicznymi GOST 4543 .

Mechano-metalograficzne właściwości żaroodpornych stali żaroodpornych charakteryzują się:

  1. Zwiększona odporność na kamień, pozostająca do 800 ... 900 0 С.
  2. Obecność perlitu w mikrostrukturze.
  3. Stabilność wskaźników twardości i wytrzymałości powierzchni do temperatur nie niższych niż 450 ... 500 0 С.
  4. Mała wartość współczynnika rozszerzalności cieplnej.

Evek GmbH oferuje zakup blach i wyrobów długich ze stali żaroodpornych relaksacyjnych po cenach od producenta. Gwarantujemy jakość asortymentu oraz terminowość dostaw pod wskazany przez klienta adres.

Aplikacja

Stosowane są stale z tej grupy:

  • Do produkcji części do turbin i innych elektrowni cieplnych;
  • W produkcji elementów złącznych żaroodpornych;
  • W przypadku części reaktorów do produkcji chemicznej, a także odpowiednich łączników:
  • Wiosną bloki elektrowni;
  • W produkcji ruchomych części mechanizmów pracujących w podwyższonych temperaturach roboczych.

Evek GmbH oferuje zakup blach i prętów ze stali żaroodpornej relaksacyjnej po cenie producenta. Dostawca zapewnia ścisłe przestrzeganie terminów dostaw oraz zgodność asortymentu z warunkami umowy.