Siatki i połączenia

Kupuj sieci i połączenia w przystępnej cenie od dostawcy Evek GmbH

Znaczenie

Metal jest wiodącym materiałem w wielu gałęziach współczesnego przemysłu. Wysokiej jakości wyroby metalowe są gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa produktu. Walcowany metal jest szczególnie popularny ze względu na szeroką gamę stosowanych stopów. Różne siatki i połączenia stały się dziś jednymi z najpopularniejszych wyrobów metalowych. Dzieli się je na typy w zależności od zakresu i zastosowanych materiałów. Siatki i połączenia znacznie się rozwinęły w swojej różnorodności w ostatnim czasie. Są bardzo ekonomiczne i dość powszechne, ich zastosowanie można zaobserwować wszędzie, na każdym terenie.

Wąż metalowy

Jest to elastyczny typ potoku niezbędny do zapewnienia ochrony komunikacji. Produkowane są głównie dwa rodzaje: węże metalowe walcowane i karbowane. Ich zaletą jest to, że wytrzymują całkiem spory nacisk i wyróżniają się rozsądną ceną. Odporne na rdzę metalowe węże są stosowane w rurociągach naftowych. Ponadto są popularne w innych obszarach, ponieważ są dość odporne na wszelkie wpływy.

Kompensatory

Jest to urządzenie do przyjmowania i kompensacji wszelkich zmian, takich jak zmiany temperatury. Kompensatory dzielą się ze względu na materiał wykonania. Wybór materiału zależy od środowiska pracy. Kompensatory to tkanina, guma, mieszek, dławnica i soczewka. Kompensatory są instalowane wewnątrz rurociągów i zapewniają tam niezbędne ciśnienie. Nadają się do każdego rodzaju komunikacji i są aktywnie wykorzystywane przez nowoczesny przemysł.

Siatka tkana

Swoją nazwę zawdzięcza sposobowi wykonania. Powstaje przez przeplatanie podłużnych i poprzecznych drutów. Dane siatki są klasyfikowane według obszaru zastosowania. Za pomocą tych siatek materiały sypkie są przesiewane, filtrowane i suszone. Dlatego ten typ siatki jest stosowany w prawie wszystkich obszarach. Jego cena waha się w zależności od materiału wykonania, który decyduje o długowieczności użytkowania i sile korozji.

Siatki tkane

Jest to najczęstszy rodzaj siatek, można je zobaczyć w prawie każdym obszarze prywatnym. Ich zastosowanie jest dość szerokie w budownictwie lub hodowli zwierząt do ogrodzenia określonego obszaru. Najczęściej te siatki są ocynkowane, różnią się wielkością komórek.

Budowa siatki

Najpopularniejsze odmiany to wyciągnięte, spawane, murowane. Pierwszy służy do tynkowania i jest uważany za najbardziej ekonomiczną opcję. Drugi rodzaj rusztu jest szczególnie sztywny, znajduje zastosowanie na niemal wszystkich etapach prac budowlanych od ogrodzeń po instalację ogrzewania podłogowego.

Korzystanie ze specjalnych siatek

Głównym obszarem zastosowania jest budownictwo. Główną różnicą w stosunku do konwencjonalnych siatek jest oryginalność stopów do produkcji. Siatki te mogą być dekoracyjne, mają wysoką przezroczystość. Do filtracji stosuje się siatki niskoemisyjne. Typy drutu spawanego są używane do małych ogrodzeń, takich jak klatki lub szklarnie.

Specjalnym rodzajem ogrodzenia jest siatka polimerowa. Wykonane są z syntetycznego polipropylenu, który ma wysoką elastyczność, wytrzymałość, długą żywotność. Siatki są podzielone w zależności od miejsca zastosowania. Pierwszy rodzaj stosuje się do jastrychów betonowych, drugi w celu zwiększenia wytrzymałości konstrukcji, trzeci w celu zwiększenia stabilności i zapobiegania pęknięciom. Siatki są dość ekonomicznym materiałem, ale mają niezastąpiony wpływ przy budowie i przebudowie budynków.

Barierki bezpieczeństwa odpowiadają za grodzenie i zapobieganie sytuacjom awaryjnym. Na przykład podczas skoków ciśnienia przegroda musi przyjmować przepięcia, nie zakłócając tym samym postępu prac. Bariery są podzielone według niezawodności na cztery poziomy. Pierwszym z nich jest rzeczywista kompresja paliwa lub innego niebezpiecznego materiału, drugim jest materiał osłony rury, trzecim wzmocnione ściany sprzętu, a czwartym zabezpieczenie w razie wypadku. Konstrukcja zapewnia maksymalne bezpieczeństwo przy użyciu wszystkich barier. Jest to konieczne podczas pracy z substancjami palnymi, wybuchowymi lub innymi niszczącymi.

Dostarczać

Dostarczamy szeroką gamę węży metalowych, siatek metalowych oraz złączy. Wszystkie produkty są certyfikowane. Cena jest ustalana z uwzględnieniem europejskich stawek metali bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Do produkcji węży metalowych, siatek metalowych oraz złączy wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości.

Łatwo jest u nas sprzedawać hurtowo dowolne półprodukty do produkcji na dużą skalę. Zapewniamy korzystne warunki dla odbiorców detalicznych. Naszą firmę wyróżnia wysoki poziom obsługi oraz sprawność obsługi.

Kup w okazyjnej cenie

Walcowanie firmy Evek GmbH spełnia krajowe i międzynarodowe standardy jakości. Węże metalowe, siatki metalowe i złącza o standardowych i niestandardowych parametrach dostarczamy w możliwie najkrótszym czasie. Wszystkie produkty naszej firmy wytwarzane są pod ścisłą kontrolą całego łańcucha technologicznego, co gwarantuje najwyższą jakość. Możliwości technologiczne produkcji umożliwiają wykonanie indywidualnych zamówień w przypadku braku wymaganego typu produktu w wersji podstawowej. Praktykujemy rabaty. Dostawa - jak najszybciej.