Lutownica hts 2000

Znaczenie

Lut hts jest używany, gdy konieczne jest lutowanie elementów aluminiowych. Ten lut pozwala na wykonywanie pracy bez uciekania się do użycia topnika, co jest bardzo wygodne dla profesjonalistów. Lut hts jest nowy i służy do łączenia szerokiej gamy metali z aluminium. Ponieważ aluminium ma bardzo specyficzne właściwości, tylko lut hts 2000 jest w stanie zapewnić najwyższą jakość spoiny. Solder hts 2000 to bardzo wygodne i popularne rodzaje lutu, gdyż mogą ułatwić pracę z tak trudnym metalem jak aluminium, wystarczy palnik propanowy lub tlenowy.

Dostarczać

Dostarczamy certyfikowane luty srebrne PSR w najlepszej cenie. Specyfikacja zawiera dane dotyczące składu procentowego i wydajności produktów. Łatwo jest u nas sprzedawać hurtowo dowolne półprodukty do produkcji na dużą skalę. Współpracujemy również z odbiorcami detalicznymi. Wysoki poziom obsługi, zgodność produktów z GOST i międzynarodowymi normami jakości, terminowość obsługi to wizytówka naszej firmy.

Kup w okazyjnej cenie

Evek GmbH zapewnia swoim klientom nieograniczony wybór topliwych produktów najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Jeśli wybór sprawia Ci trudność, do Twojej dyspozycji są doświadczeni managerowie, którzy zawsze są w kontakcie i służą radą. Składając u nas zamówienie, w możliwie najkrótszym czasie otrzymają Państwo certyfikowane produkty spełniające międzynarodowe standardy jakości. Jeśli cenisz swój czas już dziś skontaktuj się z naszym najbliższym biurem lub złóż zamówienie online.