Liny i kable

Kup liny i kable w przystępnej cenie od dostawcy Evek GmbH

Znaczenie

Liny nierdzewne, czy też inaczej nazywane linami stalowymi, służą głównie jako element nośny w wielu maszynach i mechanizmach przeznaczonych do pracy w tak nowoczesnych gałęziach przemysłu jak przemysł naftowy i gazowniczy, metalurgia, budowa maszyn, statki - i lotniczym, wydobywczym, budowlanym i wielu innych.

Produkcja i cel

Konstrukcja liny stalowej to produkt wykonany z metalu (stopu stali węglowej), którego środkiem jest rdzeń organiczny lub metalowy, skręcony w określony sposób za pomocą skręconych splotek tego samego typu.

Każde z pasm, z reguły, jest ich sześć lub osiem, z kolei jest reprezentowane przez pewną liczbę cienkich drutów o właściwościach sprężystych. To one nadają linie elastyczność i przejmują obciążenia podczas operacji technologicznych i mechanicznych. Liczba drutów w tych splotach określa następujące parametry liny stalowej: elastyczność, miękkość i wytrzymałość. Ponadto miejsce docelowe i ostateczna cena zależą od ilości nitek.

Warto wspomnieć o innych parametrach technicznych lin i kabli stosowanych w przemyśle.

Przekrój użytego drutu jest przeważnie okrągły. Jeśli chodzi o kształt przekroju poprzecznego elementów, mogą to być konstrukcje zamknięte, okrągłe lub trójścienne. Do produkcji lin stalowych stosuje się drut nierdzewny, niepowlekany lub ocynkowany. Lina stalowa ocynkowana może być używana w różnych agresywnych warunkach: średnio twardych, twardych i bardzo twardych.

Przeznaczenie lin stalowych jest również inne: niektóre marki służą do transportu ludzi i towarów, inne - tylko towarów. Liny ładunkowe obejmują liny podróżne.

Zgodnie z metodą układania wyróżnia się liny nieodkręcające się, odkręcające się i wyprostowane. W kierunku układania elementów - kierunek lewy i prawy, a pod względem stopnia skręcenia - niskoobrotowy i rotacyjny.

Szczególną uwagę zwrócono na materiał, z którego wykonany jest rdzeń linki ze stali nierdzewnej. Do jego produkcji wykorzystywane są materiały naturalne i syntetyczne, a także metale. Szeroko stosowane są rdzenie jutowe, polipropylenowe i sizalowe.

Są też parametry dokładności, wyważenia, obliczonej wartości sił rozciągających i inne.

Jeśli potrzebujesz kupić stalową linkę lub linę, z reguły nie jest konieczna znajomość wszystkich tych parametrów. Wszystkie niezbędne informacje są wskazane w paszporcie technicznym mechanizmu lub maszyny, w której używana jest lina podnosząca. Nasza firma oferuje Państwu zakup stalowych lin i kabli różnego przeznaczenia w okazyjnej cenie .

Dostarczać

Dostarczamy szeroką gamę lin stalowych. Wszystkie produkty są certyfikowane. Cena jest ustalana z uwzględnieniem europejskich stawek metali bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Do produkcji lin stalowych wykorzystywane są wyłącznie materiały najwyższej jakości. Łatwo jest u nas sprzedawać hurtowo dowolne półprodukty do produkcji na dużą skalę. Zapewniamy korzystne warunki dla odbiorców detalicznych. Naszą firmę wyróżnia wysoki poziom obsługi oraz sprawność obsługi.

Kup w okazyjnej cenie

Walcowanie firmy Evek GmbH spełnia krajowe i międzynarodowe standardy jakości. Dostarczamy liny stalowe o standardowych i niestandardowych parametrach w możliwie najkrótszym czasie. Wszystkie produkty naszej firmy wytwarzane są pod ścisłą kontrolą całego łańcucha technologicznego, co gwarantuje najwyższą jakość. Możliwości technologiczne produkcji umożliwiają wykonanie indywidualnych zamówień w przypadku braku wymaganego typu produktu w wersji podstawowej. Praktykujemy rabaty. Dostawa - jak najszybciej.