Blacha, koło, drut HN56MVKYU - EP109

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
KhN56VMKYU EP109 Dostawa z magazynu w magazynie
XN15VMKYU EP109 Dostawa z magazynu w magazynie

ogólna charakterystyka

Gatunek stali HN56VMKYU (EP109-vd) to żaroodporny stop chromowo-niklowy. W składzie 52 - 62% Ni, 8,5-10,5% Cr. Jako dodatki stosuje się krzem, mangan, wolfram, aluminium, molibden, tytan, kobalt, siarkę, bor. Temperatura kucia półwyrobów = 1170° na początku procesu i około 850° - na samym jego końcu, po kuciu wyroby są schładzane na powietrzu. Ten gatunek stali jest trudny do spawania, aby uzyskać połączenie wysokiej jakości, konieczne jest wstępne podgrzanie części do t ° 200–300 ° C z dodatkową obróbką cieplną - wyżarzaniem po spawaniu. Mocowanie części i elementów konstrukcyjnych odbywa się za pomocą ręcznego spawania łukowego za pomocą elektrod KTI-762. Konieczna jest końcowa obróbka cieplna, aby można było usunąć naprężenia spawalnicze.

Produkcja

Stal stopowa KhN56VMKYU umożliwia produkcję rur bez szwu walcowanych na gorąco, odkształcanych na gorąco, walcowanych na zimno. Stosowane są przy budowie rurociągów przemysłowych do odprowadzania gorących gazów, instalacji systemów grzewczych. Rury w odniesieniu do dokładności wykonania mogą być produkowane ze zwykłą i zwiększoną dokładnością. Zaprojektowany do stabilnej pracy w temperaturze t° około 650°C. Stosowane są również do produkcji tarcz, wirników pracujących w trudnych warunkach petrochemii. Właściwości stopu umożliwiają wytwarzanie produktów, które są w stanie wytrzymać obciążenia w temperaturach do 850 °C w określonych sytuacjach. Taka rura może być uwzględniona w dystrybucji systemów odwadniających. Zgodnie z życzeniem klienta może być z różnymi rodzajami nici. Rozmiary gwintów, asortyment rur są znormalizowane zgodnie z wymaganiami GOST. Rura może być wykonana z mierzoną długością 4−12 m, losową i wielokrotną mierzoną długością. W tym drugim przypadku na każde cięcie uwzględnia się 5 mm, a odchylenie wzdłużne rozmiaru wzdłuż długości nie powinno przekraczać 10 mm. Rury spawane elektrycznie mogą mieć okrągły szew prosty i kształt o przekroju prostokątnym, owalnym lub kwadratowym.

Aplikacja

Rury i krążki ze stali KhN56VMKYU to najpopularniejsze wyroby walcowane. Blachy z tej stali stosowane są jako elementy instalacji wysokotemperaturowych, dla przemysłu petrochemicznego i budowy maszyn. Długa żywotność produktów jest ograniczona temperaturą graniczną 850 °C. Przy t°> 850° łuska zaczyna się intensywnie formować. Stal ta wykorzystywana jest do produkcji tarcz, elementów złącznych oraz sprężyn płaskich, które mogą wykonywać pracę w trudnych warunkach.

Kup w najlepszej cenie

Evek GmbH posiada szeroką gamę produktów marki ХН56ВМКУ. Ceny zadowolą każdego konsumenta, są określane przez cechy technologiczne produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Wszystkie produkty są certyfikowane. Hurtowe produkty niezbędne do dużych projektów są łatwo dostępne u nas, oferujemy również korzystne warunki dla odbiorców detalicznych. Wyposażenie technologiczne każdego etapu produkcji daje nam możliwość realizacji indywidualnych zamówień o niestandardowych parametrach. Produkty wytwarzane są w ścisłej zgodności z wymogami procesu technologicznego gwarantującego najwyższą jakość, przechowywane pod zadaszeniem lub w pomieszczeniach zamkniętych w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, kontaktem z wilgocią i substancjami agresywnymi. Warunki realizacji zamówień są minimalne. Odbiorcy hurtowi otrzymują rabaty.