Siatki z metali nieżelaznych

Kup siatki z metali nieżelaznych w przystępnej cenie od dostawcy Evek GmbH

Obecnie pleciona siatka jest popularnym i wszechstronnym materiałem budowlanym. Znajduje zastosowanie w niemal wszystkich branżach i różnego rodzaju gałęziach przemysłu:
• Przemysł naftowy;
• Przemysł budowlany;
• Przemysł;
• Rolnictwo.
W zależności od potrzeb klienta wykonujemy siatkę tkaną różnego rodzaju np.: skośna, filtrowa, o oczkach prostokątnych, o oczkach kwadratowych, niełupka.

Siatka tkana

Wykonany jest z mosiądzu, drutu ze stali niskowęglowej i nierdzewnej lub materiałów polimerowych. Zwykle można znaleźć plecioną siatkę o przekroju prostokątnym, kwadratowym i okrągłym.

Metalowa tkana siatka

Wykonany jest ze stali wysokostopowej, metali nieżelaznych i stopów, stali węglowej. Stosowane są dwa rodzaje drutu: utwardzony i wyżarzany.

Siatka tkana ze stali

Praktycznie nie różni się od metalowej siatki plecionej, produkcja i skład są identyczne. Oprócz podstawy metalu składowego. Drut stalowy jest nieco droższy, ale mocniejszy.

Tkana siatka druciana

Zwykła szerokość wstęgi wynosi 1000 mm. Produkowane są dwa rodzaje splotów: diagonalny jednostronny i płócienny. Ruszt służy do odwadniania roztworów, oczyszczania gazów i powietrza.

Siatka tkana ze stali nierdzewnej

Szerokość wstęgi waha się od 1000 mm do 1500 mm. Podczas transportu siatki są zwijane w rolkę i napinane polietylenem. Produkujemy również siatki nierdzewne o wielkości oczka do 4 mm.

Siatka tkana z kwadratowymi komórkami

Rodzaj splotu w siatce to len. Wielkość komórki od 0,4 do 20 mm. Dostarczane w pudełkach wstępnie zapakowanych na rolce. Te właściwości podano dla siatki tkanej. GOST 3826 82 - zmiana parametrów technicznych jest prawnie zabroniona.

Siatka tkana ze stali nierdzewnej

Reprezentuje kwadratowe komórki najmniejszych przeplotów. Wykonane z drutu ze stali nierdzewnej.

Kup w najlepszej cenie

Evek GmbH posiada szeroką gamę siatek plecionych w standardowych i niestandardowych parametrach. Możesz dokonać zakupu bez wychodzenia z biura, na przykład przez Internet za pośrednictwem strony internetowej Spółki. Aby dokonać zakupu, wystarczy złożyć zamówienie i kliknąć przycisk „kupuję”. W razie potrzeby nasi menedżerowie mogą doradzić Ci we wszelkich bieżących kwestiach. Udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących produktów, przedziału cenowego, warunków sprzedaży. Czasy realizacji zamówień są minimalne. Przy zakupach hurtowych przewidziane są rabaty.