Blacha, koło, drut HN62VMYUT - EP708

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
HN62VMYUT EP708 Dostawa z magazynu w magazynie
KhN62VMYUTD EP708 Dostawa z magazynu w magazynie

Znaczenie

Gatunek stali KhN62VMYUT-vd (stara nazwa - EP708-vd) to marka stali żaroodpornej na bazie niklu i chromu o stabilnej klasie austenitycznej, która nie zmienia swojej struktury po schłodzeniu w powietrzu po obróbce cieplnej. Podstawą stopu jest nikiel, który stanowi około 62% całkowitej masy. Stop jest stopowy z chromem, wolframem, molibdenem, tytanem, aluminium. Najpopularniejszymi półproduktami są drut, pręt, rury. Mają zastosowanie w energetyce (dziedzina inżynierii mechanicznej produkującej maszyny i urządzenia dla energetyki), przemyśle lotniczym oraz rakietowym i kosmicznym. Potrafi wytrzymać różnorodne obciążenia mechaniczne w bardzo wysokich temperaturach - nie mniej niż 600 ° C,

ogólna charakterystyka

Stopy przeznaczone do pracy z wysoką temperaturą są zwykle podzielone na następujące grupy: 1) stale żaroodporne - pracują w stanie obciążonym przez długi czas w temperaturze t ° do 600 ° C; 2) żaroodporne, które mają wystarczającą odporność na pracę w stanie obciążonym przez określony czas w wyższej temperaturze; 3) żaroodporne (odporne na osadzanie się kamienia) – pracują w temperaturach przekraczających 550°C w stanie lekko obciążonym i nieobciążonym, odporne na chemiczne niszczenie powłoki w środowisku gazowym. Obciążenie rozumiane jest jako kilka schematów obciążeń: statyczne rozciąganie, skręcanie lub zginanie, obciążenie termiczne zależne od zmian temperatury, zmienne obciążenie dynamiczne o różnej amplitudzie i częstotliwości, dynamiczny wpływ szybkich przepływów gazu na powłokę.

Aplikacja

Rura marki HN62VMYUT-vd stosowana jest w instalacjach pracujących pod wysokim ciśnieniem w atmosferze gazów przemysłowych. Jest poszukiwany w systemach odprowadzania wody i gazu oraz jest stosowany w budowie systemów wymiany ciepła. Jest stosowany w inżynierii mechanicznej i przemyśle spożywczym oraz jest aktywnie wykorzystywany do produkcji łopatek turbin gazowych. Koło pod względem dokładności wyrobów walcowanych dzieli się na: klasy standardową i wysoką dokładność (typ kalibrowany). Znajduje zastosowanie w budownictwie przemysłowym, inżynierii przemysłowej i budowie obrabiarek, w produkcji technologii kosmicznej. Koła wykonane z takiej stali charakteryzują się ciągliwością i są po prostu spawane za pomocą ręcznego spawania łukowego, co umożliwia szybki montaż konstrukcji metalowych.

Kup w najlepszej cenie

W magazynie Evek GmbH produkty marki KhN62VMYUT-vd prezentowane są w najszerszym asortymencie. Ceny zadowolą każdego konsumenta, są określane przez cechy technologiczne produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Wszystkie produkty są certyfikowane. Hurtowe produkty niezbędne do dużych projektów są łatwo dostępne u nas, oferujemy również korzystne warunki dla odbiorców detalicznych. Wyposażenie technologiczne każdego etapu produkcji daje nam możliwość realizacji indywidualnych zamówień o niestandardowych parametrach. Produkty wytwarzane są w ścisłej zgodności z wymogami procesu technologicznego gwarantującego najwyższą jakość, przechowywane pod zadaszeniem lub w pomieszczeniach zamkniętych w celu zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi, kontaktem z wilgocią i substancjami agresywnymi. Warunki realizacji zamówień są minimalne. Odbiorcy hurtowi otrzymują rabaty.