Drut Kantal D ® , taśma

Kupić drut i taśmę kanthal: cena od dostawcy Evek GmbH

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
X23Yu5 EI595 Dostawa z magazynu w magazynie
0X23Yu5A EI595 Dostawa z magazynu w magazynie
Kh23Yu5A EI595 Dostawa z magazynu w magazynie

Specyfikacja techniczna

Podstawą stopu jest żelazo, chrom, aluminium. Zawartość innych pierwiastków stopowych mierzona jest w ułamkach procenta. Inna nazwa to „Eurofechral”. Nikiel nie występuje w składzie tego materiału, dlatego elastyczność i wydajność materiału jest niższa niż w przypadku nichromu; Temperatura topnienia kantalu wynosi 1400°C. Jedną z głównych cech drutu i taśmy kanthal jest ich wysoka rezystancja elektryczna. Drut i taśma Kanthal są odporne na wysokie temperatury. Stop ma wystarczająco wysoką twardość i nie podlega korozji wżerowej. Innym ważnym czynnikiem jest niski koszt produktów kanthal w porównaniu z innymi podobnymi stopami.

Obszar zastosowań

Produkcja zarówno artykułów gospodarstwa domowego: żelazek, suszarek do włosów, przemysłowych pieców elektrycznych. Ponadto materiał jest popularny wśród producentów papierosów elektronicznych. Tak szeroki zakres zastosowań drutu i taśmy kanthalowej wynika z właściwości stopu. Po pierwsze, jest to właściwość równomiernego nagrzewania. Po drugie, brak efektu sprężyny podczas nawijania.

Kup, cena dostawcy

Drut kanthalowy i taśmę D ® można kupić hurtowo lub detalicznie u dostawcy Evek GmbH. Strona odzwierciedla dotychczasową cenę i asortyment produktów. Wszystkie produkty zostały certyfikowane i spełniają najwyższe wymagania. Doskonała jakość produktu i przystępna cena - twarz dostawcy Evek GmbH. Stali klienci mogą kupić drut pkanthal i taśmę D ® korzystając z systemu rabatowego Evek GmbH Dostawa realizowana jest z magazynów zlokalizowanych.