Brąz cynowo-ołowiowy

Specyfikacja techniczna

Brąz zawierający ołów jest bardziej miękki, jego docieranie wzrasta wraz ze wzrostem zawartości ołowiu. Ma doskonałą zdolność adaptacji w przypadku braku smarowania.Ten brąz ma dobre wiązanie dyfuzyjne ze stalową wkładką; jednocześnie jest bardzo odporny na obciążenia udarowe.

Bracia 8 - 12

Brąz cynowo-ołowiowy BrOS 8 - 12, który ma twardość HB 65 - 75, jest bardziej odporny na zużycie niż babbitt. Skład pierścieni z brązu zaprojektowanych na obciążenie 70 MN / m 2 jest następujący: 7 8 - 8% Pb; 14 5 - 15% Sn; 0 3 - 0 35% Ni; 1 2 - 1 3% Sb; reszta to C Ostatni element uszczelniający oraz element przeddławnicowy są odlewane z babbittu.

Segregacja

Taki brąz jest wyjątkowo podatny na segregację grawitacyjną, co wymaga zastosowania podczas odlewania specjalnych środków - dyspersji, przyspieszonego chłodzenia.

Lutowanie

Stosowane są luty z topnikami, które służą do lutowania brązów cynowych. W takim przypadku punkty lutownicze należy topić ostrożniej, ponieważ tlenki ołowiu utworzone na powierzchni zapobiegają wpływaniu lutu do szczeliny.

Aplikacja

Tuleje i uszczelki do ciężkich maszyn.

Współczynnik tarcia ze smarowaniem: Współczynnik tarcia bez smarowania:
0,011 0,33

Chłodne pracowanie

Toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie.

Składowanie

Przechowywane w magazynach zadaszonych lub pod zadaszeniem, gdzie zapewniona jest odpowiednia ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi i innymi rodzajami uszkodzeń.

Dostawca

Oferujemy zakup brązu cynowo-ołowiowego w przystępnej cenie z wyspecjalizowanych magazynów dostawcy Evek GmbH z dostawą do dowolnego miasta. Istnieje możliwość zamówienia produktów o niestandardowych parametrach. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów. Dostawca Evek GmbH oferuje zakup brązu cynowo-ołowiowego, cena jest optymalna w tym segmencie wynajmu.

Kup, korzystna cena

Dostawca Evek GmbH oferuje brąz cynowo-ołowiowy, cena jest określona przez cechy technologiczne produkcji bez dodatkowych kosztów. Na stronie internetowej firmy wyświetlane są informacje o najnowszych dostawach produktów. Kup brąz cynowo-ołowiowy już dziś. W segmencie stali nieżelaznych Evek GmbH jest rentownym dostawcą.