Nitronik 60® - 218 rura ze stopu

Specyfikacja techniczna

Wysokostopowa stal austenityczna na bazie niklu (Ni 62-69%) z dodatkiem tytanu, chromu, manganu, molibdenu. Wykazuje wysoką odporność na utlenianie i korozję chemiczną. Jest to stosowane w przypadku rezystorów o niskiej rezystancji i przewodów grzejnych.

Skład procentowy

Ni Ti
Kr Mn pn C Si Glin P S zanieczyszczenia
62-69 1,5-3 20-22 ≤4 ≤2,25 ≤0,15 ≤1 ≤1,25 ≤0,02 ≤0,015 ≤0,5

Wytapiany w otwartym piecu łukowym. Wysoką wytrzymałość półproduktów uzyskuje się poprzez obróbkę plastyczną na zimno.

Leczenie

Toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie. Dobrze spawany.

Właściwości mechaniczne

Przeznaczenie Opis MPa
wchodzić Niezwykła siła 530 MPa
s T Granica plastyczności (odchylenie 0,2%) 360 MPa
d5 Rozszerzenie względne. 34%

Aplikacja

Zawory samochodowe, wsporniki, elementy złączne, w tym stosowane w przemyśle stoczniowym, części do spawania elektrycznego. Pręt służy do spawania rur, stali gatunków Monel® 400, R-405 i K-500. Taśmy służą na przykład do podgrzewania bimetali. Maksymalna temperatura robocza w powietrzu 300 °C.

Dostawca

Oferujemy zakup fajki Nitronik 60 ze specjalistycznych magazynów dostawcy Evek GmbH z dostawą do dowolnego miasta. Pełna zgodność z międzynarodowymi standardami jakości. Dostawca Evek GmbH oferuje zakup fajki Nitronik 60, cena jest optymalna.

Kup, korzystna cena

Oferujemy fajkę Nitronik 60, cena wynika z technologicznych cech produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Na stronie internetowej firmy wyświetlane są informacje o najnowszych dostawach produktów. Istnieje możliwość zamówienia wynajmu o niestandardowych parametrach. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów. W segmencie stali chromoniklowych Evek GmbH jest rentownym dostawcą.