Drut dziurkacza-11

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
PANC-11 Dostawa z magazynu w magazynie

ogólna charakterystyka

Produkcja drutu spawalniczego PANCH-11 jest znormalizowana przez TU 1842-118-195 430-2002, TU 48-21-593-85. Taki drut jest niezbędny do naprawy uszkodzonych części, pęknięć, zużytych otworów. Skład drutu zawiera specjalne elementy, które chronią jeziorko spawalnicze przed utlenianiem, poprawiają wytrzymałość szwu i zmniejszają naprężenia szwu po spawaniu. Osadzany metal po schłodzeniu poddawany jest obróbce instrumentalnej. Średnica drutu 1,2 mm ± 0,06 mm. W skład wchodzą: nikiel, miedź, żelazo, mangan, a także zanieczyszczenia krzemu i węgla. Dostarczane w stanie niewyżarzonym (twardym).

Skład chemiczny

Gatunek stopu nikiel mangan miedź żelazo Kwota REM krzem węgiel suma reszty
PANC-11 podstawy 5-6 2,3-3 do 2 0,2-0,4 0,3 0,3 0,3

Stosowanie

Naprawa urządzeń z żeliwa sferoidalnego. Do spawania na zimno stosuje się cienki drut PANC-11 na bazie niklu. Podczas półautomatycznego spawania łukiem otwartym jeziorko spawalnicze nie jest chronione topnikiem ani gazem. Niski dopływ ciepła pozwala na wykonywanie długich szwów bez długiej przerwy na chłodzenie części. Za pomocą takiego drutu łatwo jest wyeliminować wadę części żeliwnej w najbardziej niedostępnym miejscu, zespawać złamane fragmenty i zaspawać otwór. Po schłodzeniu osadzony metal jest przetwarzany. Ze względu na brak naprężeń szczątkowych część nie wypacza się. Ponieważ skład drutu jest wzbogacony specjalnymi dodatkami, podczas spawania nie jest wymagane stosowanie gazu osłonowego. Podczas spawania żeliwa dochodzi do bielenia. Żeliwo po podgrzaniu szybko przechodzi ze stanu stałego w ciekły, ważne jest, aby po ostygnięciu nie było podatne na pękanie. Aby zwiększyć niezawodność połączenia, krawędzie pęknięć można dodatkowo połączyć za pomocą kołków gwintowanych.

Zalety

Drut PANCH-11 ułatwia spawanie i poprawia jakość połączenia, które przenosi obciążenia części po renowacji. Znacząco zwiększa szybkość spawania. ułatwić prace przygotowawcze i końcowe. Jednocześnie możliwości naprawy części są znacznie rozszerzone. zużycie materiału spawalniczego jest mniejsze w porównaniu z konwencjonalnym spawaniem ręcznym. 1 kilogram drutu PANC-11 odbudowuje ponad 20 cienkościennych części ciała.

Dostarczać

Dostarczamy certyfikowany drut spawalniczy dowolnej marki. Dokumentacja techniczna zawiera dane dotyczące składu procentowego i właściwości elektrycznych produktów. Łatwo jest u nas sprzedawać hurtowo dowolne półprodukty do produkcji na dużą skalę. Współpracujemy również z odbiorcami detalicznymi. Wysoki poziom obsługi i sprawność obsługi to wizytówka naszej firmy.

Kup w okazyjnej cenie

Strona internetowa firmy Evek GmbH zawiera najbardziej aktualne informacje na temat zakupu drutu PANC-11. Nasi najlepsi menedżerowie są gotowi udzielić wysoko wykwalifikowanej pomocy doradczej we wszelkich bieżących sprawach. Zajmujemy się sprzedażą półproduktów z metali kolorowych w konkurencyjnej cenie. Produkty wytwarzane są na najnowocześniejszym sprzęcie i spełniają wymagania międzynarodowych standardów jakości. Wszystkie produkty są testowane ultradźwiękowo pod kątem wad. Stałym klientom zapewniamy system rabatów.