35hgsa - 35hgsa rura, koło, pręt

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
35HGSA Dostawa z magazynu w magazynie

Evek GmbH oferuje zakup hurtowych produktów metalowych po korzystnej cenie od producenta - koła, pręta, a także rury, które są wykonane ze stali konstrukcyjnej stopowej w gatunkach 35HGSA, 35hgsa. Dostawca gwarantuje zgodność z asortymentem produktów, dostawa realizowana jest terminowo i bezpośrednio do klienta.

Skład chemiczny

Stopowa stal konstrukcyjna gatunku 35HGSA wysokiej jakości, w krajach WNP jest produkowana zgodnie z wymaganiami technicznymi GOST 4543 . Stal ma następujący skład:

  • Węgiel - 0,32 ... 0,39%;
  • Krzem - 1,10 ... 1,40%;
  • Mangan - 0,80 ... 1,10%;
  • Chrom - 1,10 ... 1,40%.

Jako zanieczyszczenia metalurgiczne, w składzie stali 35KhGSA występują również fosfor i siarka (dopuszczalna zawartość procentowa to nie więcej niż 0,03%).

Stal 35hgsa o podobnym składzie jest produkowana w Polsce zgodnie z normami normy krajowej PN. Dodatkowo w składzie tej stali mogą występować śladowe ilości wanadu, wolframu i miedzi.

Firma Evek GmbH oferuje zakup rury, okręgu, pręta ze stali stopowych konstrukcyjnych 35HGSA i 35hgsa po okazyjnej cenie od producenta. Dostawca zapewnia ścisłe przestrzeganie zakresu dostarczanych profili. Dostawa Wypożyczenia realizowana jest do punktu wskazanego przez Konsumenta.

Właściwości i zastosowanie

Stal konstrukcyjna gatunku 35KhGSA i 35hgsa dodatkowo przetopiona krzemem, chromem i manganem stosowana jest do produkcji mocno obciążonych części maszyn i narzędzi - kół zębatych, tulei, bandaży, wałków itp. Stal dobrze poddaje się odkształceniom plastycznym na gorąco, możliwa jest obróbka skrawaniem z narzędziami z węglików spiekanych.

Po hartowaniu i odpuszczaniu rozważane stale mają następujące właściwości mechaniczne:

  • Granica tymczasowego oporu, MPa - 1650;
  • Granica plastyczności, MPa - 1300;
  • Wydłużenie względne, % - 9;
  • Względne zwężenie, % - 40;
  • Udarność, kJ / m 2 - 400.

Evek GmbH oferuje zakup po okazyjnej cenie od producenta koła, pręta i rury ze stali konstrukcyjnej stopowej 35HGSA i 35hgsa. Dostawca gwarantuje realizację asortymentu dostaw wyrobów walcowanych, zapewnia ich terminową dostawę do konsumenta.