Złączka miedziana

Znaczenie

Za pomocą złączek miedzianych instalacja fragmentów systemów rurociągów jest znacznie uproszczona. Takie kształtki gwarantują niezawodne łączenie rur miedzianych między sobą lub z innymi fragmentami kształtek. W sprzedaży następujące rodzaje kształtek miedzianych: przejścia łączące, złączki i łuki, trójniki miedziane.

Produkcja

Złączki miedziane są wykonane z klas M1, M2 lub M3, których skład procentowy jest znormalizowany przez GOST 859–2001 . Do produkcji stosuje się spawanie taśmowe, odkształcanie wlewków na gorąco lub na zimno. Produkcja znormalizowana: GOST R 52 922-2008 - złączki do lutowania kapilarnego; GOST R 52 948-2008 złączki do łączenia rur przez wciskanie. Wewnętrzna, końcowa i zewnętrzna powierzchnia produktów jest jasna, czysta, z metalicznym połyskiem. Kształtki muszą być wolne od ostrych krawędzi, zadziorów, pęknięć, wżerów lub rozwarstwień.

Przejścia miedziane służą do łączenia rur o różnych średnicach. Węzły koncentryczne mają kształt ściętego stożka, podczas gdy węzły mimośrodowe mają przekrój trójkąta prostokątnego. Zgodnie z metodą produkcji przejścia dzielą się na spawane i tłoczone.

Trójniki miedziane lutowane. Forma: trójdzwonowa, jednodzwonowa, równorzędna i przejściowa. Materiał: miedź gatunku M1, Ř od 6 do 108 mm.

Wyloty miedziane . Forma: dwururowa, jednorurowa. Kąt gięcia: 45, 90 i 180 stopni. Materiał: miedź klasy M1, M2, M3, Ř od 6 do 108 mm.

Aplikacja

Montaż domowych instalacji wodociągowych, grzewczych parowych, gazowych, uzdatniania wody i kanalizacji. Kształtki miedziane mają zastosowanie w budownictwie, budowie maszyn, elektroenergetyce, mieszkalnictwie i usługach komunalnych. Spełniają podwyższone wymagania dotyczące niezawodności i wytrzymałości, wytrzymują wysokie ciśnienie i zmienne obciążenia. Rurociąg miedziany rozgałęzia się za pomocą trójników w dowolnym kierunku. Trójniki redukcyjne mają różne średnice otworów przelotowych szyjki i korpusu, natomiast są takie same dla jednakowych.

Dostarczać

Evek GmbH oferuje szeroką gamę złączek miedzianych. Wszystkie produkty są certyfikowane. Cena uzależniona jest od parametrów produktów oraz dodatkowych warunków dostawy. Dokumentacja techniczna zawiera dane dotyczące składu procentowego i wydajności produktów. Przyjmujemy zamówienia na wyroby ze stopów metali nieżelaznych w najlepszych cenach.Możemy sprzedać hurtowo dowolne półprodukty do produkcji wielkoseryjnej. Oferujemy również optymalne warunki dla odbiorców detalicznych. Wysoki poziom obsługi i sprawność obsługi to wizytówka naszej firmy.

Kup w okazyjnej cenie

Oferujemy do sprzedaży nieograniczony asortyment kształtek miedzianych najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Jeśli wybór sprawia Ci trudność, do Twojej dyspozycji są doświadczeni managerowie, którzy zawsze są w kontakcie i służą radą. Składając u nas zamówienie, w możliwie najkrótszym czasie otrzymają Państwo certyfikowane produkty spełniające międzynarodowe standardy jakości. Jeśli cenisz swój czas już dziś skontaktuj się z naszym najbliższym biurem lub złóż zamówienie przez Internet.