Stopy aluminium z metalami rzadkimi

Produkcja

Ze względu na wysoki koszt wyjściowych związków metali rzadkich na właściwości techniczne i ekonomiczne złożonych kompozytów aluminiowych stosowanych w przemyśle mają wpływ koszt, skład i metody otrzymywania wyjściowych stopów wstępnych. Stopy aluminium z metalami rzadkimi, ze względu na znaczną różnicę temperatur topnienia, bardzo często otrzymywane są metodą metalurgii proszków.

Aplikacja

Lotnictwo, energia, oprzyrządowanie.

Dostawca

Oferujemy zakup pręta, blachy, taśmy, rury, drutu ze stopów aluminium z metalami rzadkimi ze specjalistycznych magazynów dostawcy z dostawą do dowolnego miasta. Pełna zgodność z nowoczesnymi standardami jakości. Evek GmbH oferuje pręty, blachy, taśmy, rury i druty ze stopowych metali nieżelaznych w najbardziej optymalnej cenie w tym segmencie walcowania.

Kup, korzystna cena

Oferujemy dowolne stopy metali nieżelaznych, cena jest ustalana na podstawie technologicznych cech produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Na stronie internetowej firmy wyświetlane są informacje o najnowszych dostawach produktów. Istnieje możliwość zamówienia produktów o niestandardowych parametrach. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów. W segmencie stopów metali nieżelaznych Evek GmbH jest rentownym dostawcą.