CuSi3Fe2Zn3 - C65620 pręt, taśma, drut

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
C65620 CuSi3Fe2Zn3 Dostawa z magazynu w magazynie

Specyfikacja techniczna

Stop zawiera do 92% miedzi, jest stopowy z żelazem, cynkiem, krzemem.Cechą tego stopu jest zwiększona wytrzymałość właściwa i lepsze właściwości mechaniczne.

Skład procentowy (Cu 88 - 92%)

Cu Fe zn Mn Si zanieczyszczenia
podstawa 2,6-3,3 2,6-3,3 2,6-3,3 ≤0,8 ≤0,5

Aplikacja

Części pomp, aparatury kriogenicznej i chemicznej, odsalacze, przekładnie, tuleje hydrauliczne, kołnierze i kolektory wymienników ciepła, rurociągi spawane, zbiorniki, mieszadła, śruby okrętowe.

Chłodne pracowanie

Toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie.

Obróbka cieplna

Normalizacja, hartowanie, wyżarzanie, odpuszczanie.

Składowanie

Przechowywane w magazynach zadaszonych lub pod zadaszeniem, gdzie zapewniona jest odpowiednia ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi i innymi rodzajami uszkodzeń.

Dostawca

Oferujemy zakup taśmy brązowej, drutu, pręta C65620, CuSi3Fe2Zn3 ze specjalistycznych magazynów dostawcy Evek GmbH z dostawą do dowolnego miasta. Pełna zgodność z międzynarodowymi standardami jakości. Dostawca Evek GmbH oferuje zakup taśmy z brązu, drutu, pręta C65620, CuSi3Fe2Zn3, cena jest optymalna w tym segmencie walcowania.

Kup, korzystna cena

Oferujemy taśmę brązową, drut, pręt C65620, CuSi3Fe2Zn3, cena jest ustalana na podstawie cech technologicznych produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Na stronie internetowej firmy wyświetlane są informacje o najnowszych dostawach produktów. Istnieje możliwość zamówienia produktów o niestandardowych parametrach. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów. W segmencie stopów metali nieżelaznych Evek GmbH jest rentownym dostawcą. Terminową dostawę zapewniają przedstawicielstwa w miastach Europy Wschodniej.