Brąz, miedź, mosiądz

Kupić stopy brązu, miedzi, mosiądzu: cena od dostawcy Evek GmbH

Miedź

Miedź jest ciągliwym, ciągliwym, wysoce technologicznym metalem o czerwonawo-złotym odcieniu, ma wysoką przewodność elektryczną i łatwo poddaje się wszelkiego rodzaju obróbce.

Opcje Oznaczający
symbol chemiczny Cu
Masa atomowa (molowa) g/mol 63.546
Ciężar właściwy [g/cm3]
8.92
Stany utleniania 3, 2, 1, 0
Ciepło topnienia kJ/mol
13.01
Temperatura topnienia t°С 271,4 °С
Temperatura wrzenia 2840,15°K
Rezystywność elektryczna (+20 °C) µOhm m 0,01724-0,018

Brązowy

Brąz jest stopem na bazie miedzi, w którym cyna jest głównym składnikiem stopowym. Kompozycja może zawierać dodatki aluminium, berylu lub innych pierwiastków, takich jak fosfor, aluminium, cynk, ołów. Brąz nie jest stopem miedzi z cynkiem (w tym przypadku uzyskuje się mosiądz) i stopami miedzi z niklem. Brąz można wyprodukować bez cyny: - jest to tak zwany brąz aluminiowy. Brązy różnych gatunków są szeroko stosowane w nowoczesnej inżynierii mechanicznej.

Mosiądz

Powstaje na bazie stopu 2 metali: Zn + Cu. W zależności od składu mosiądz ma inną nazwę. Jeśli kompozycja 90% miedzi - stopu zwanego tompak - ma dobrą plastyczność i odporność na korozję, jest wykorzystywana nie tylko przez przemysł, ale także przez projektantów. Czasami skład mosiądzu jest stopowany z innymi metalami, takimi jak żelazo, nikiel, mangan i inne.

Dostawca

Oferujemy zakup stopów brązu, miedzi, mosiądzu w przystępnej cenie z wyspecjalizowanych magazynów dostawcy Evek GmbH z dostawą do dowolnego miasta. Pełna zgodność z międzynarodowymi standardami jakości. Dostawca Evek GmbH oferuje zakup brązu, miedzi, mosiądzu, cena jest optymalna w tym segmencie wyrobów walcowanych.

Kup, korzystna cena

Dostawca Evek GmbH oferuje stopy brązu, miedzi, mosiądzu, cena zależy od technologicznych cech produkcji bez dodatkowych kosztów. Na stronie internetowej firmy wyświetlane są informacje o najnowszych dostawach produktów. Istnieje możliwość zamówienia produktów o niestandardowych parametrach. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów. Kup stopy brązu, miedź, mosiądz już dziś. Evek GmbH jest dochodowym dostawcą. Terminową dostawę zapewniają przedstawicielstwa w miastach Europy Wschodniej.