Blacha, koło, drut KhN56MVTYu - EP199

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
KhN56VMTYu EP199 Dostawa z magazynu w magazynie

ogólna charakterystyka

Gatunek stali KhN56VMTYU-vd (EP199-vd) to żaroodporny stop na bazie niklu. Skład zawiera 52 - 64% Ni, 4% Fe, 19 - 22% Cr. Do dopingu stosuje się krzem, wolfram, aluminium, mangan, molibden, fosfor, siarkę, tytan, bor. Półprodukty kute są w temperaturze od 1170° (na początku procesu) do 850° (na końcu), po czym wyroby są schładzane na powietrzu. Ten gatunek stali jest trudny do spawania, aby uzyskać połączenie wysokiej jakości, konieczne jest wstępne podgrzanie części do t ° 200–300 ° C z dodatkową obróbką cieplną - wyżarzaniem po spawaniu. Mocowanie części i elementów konstrukcyjnych odbywa się za pomocą ręcznego spawania łukowego za pomocą elektrod KTI-762. Konieczna jest końcowa obróbka cieplna, aby można było usunąć naprężenia spawalnicze.

Skład procentowy (GOST 5632-72)

Si C pn Mn P S Ni Kr Glin W W Fe Ti
≤0,06 ≤0,1 4-6 ≤0,5 ≤0,015 ≤0,015 52,1-64,8 19-22 2,1-2,6 9-11 ≤0,008 ≤4 1,1-1,6

Stosowanie

Rury bez szwu walcowane na gorąco, odkształcane na gorąco, walcowane na zimno gatunki KhN56VMTYu-vd, są stosowane w budowie rurociągów przemysłowych do usuwania gorących gazów i instalacji systemów grzewczych. Są obliczane na podstawie długiej pracy w temperaturze t ° około 650 °C. Produkowane są rury o zwykłej i podwyższonej dokładności. Stosowane są również do produkcji tarcz, wirników pracujących w trudnych warunkach petrochemii. Właściwości stopu umożliwiają wytwarzanie produktów, które są w stanie wytrzymać obciążenia w temperaturach do 850 °C w określonych sytuacjach. Przy t°> 850° łuska zaczyna się intensywnie formować. Taka rura może być uwzględniona w dystrybucji systemów odwadniających. Zgodnie z życzeniem klienta może być z różnymi rodzajami nici. Rozmiary gwintów, asortyment rur są znormalizowane zgodnie z wymaganiami GOST. Rura może być wykonana o zmierzonej długości 4−12 m, niezmierzonej i będącej wielokrotnością zmierzonej długości. W tym drugim przypadku na każde cięcie uwzględnia się 5 mm, a odchylenie wzdłużne rozmiaru wzdłuż długości nie powinno przekraczać 10 mm. Rury spawane elektrycznie mogą mieć okrągły szew prosty i kształt o przekroju prostokątnym, owalnym lub kwadratowym. Rury i krążki ze stali KhN56VMKYU to najpopularniejsze wyroby walcowane.

Blachy z tej stali stosowane są jako elementy instalacji wysokotemperaturowych, dla przemysłu petrochemicznego i budowy maszyn. Długa żywotność produktów jest ograniczona temperaturą graniczną 850°C - powyżej tej wartości rozpoczyna się aktywne tworzenie się kamienia. Stal ta wykorzystywana jest do produkcji tarcz, elementów złącznych oraz sprężyn płaskich, które mogą wykonywać pracę w trudnych warunkach.

Dostarczać

Wszystkie prezentowane produkty posiadają atesty. Dokumentacja techniczna zawiera dane dotyczące składu chemicznego, maksymalnego procentu zanieczyszczeń; właściwości mechaniczne produktu. Istnieje możliwość sprzedaży hurtowej dowolnych półproduktów do produkcji wielkoseryjnej. Oferujemy również optymalne warunki dla odbiorców detalicznych. Wysoki poziom obsługi i sprawność obsługi to wizytówka naszej firmy.

Kup w najlepszej cenie

Evek GmbH posiada w magazynie szeroką gamę stopów chromowo-żelazowo-niklowych. Dostarczamy certyfikowane produkty producentów krajowych i zagranicznych. Cenimy czas naszych klientów, dlatego zawsze chętnie służymy wykwalifikowaną pomocą przy wyborze. Doświadczeni konsultanci są do Twojej dyspozycji. Jakość produktu gwarantuje ścisłe przestrzeganie norm produkcyjnych. Realizacja zamówień zajmuje minimum czasu. Klienci hurtowi otrzymują rabaty.