Jod Tytan

Specyfikacja techniczna

Metodą jodkową otrzymuje się metal o najwyższej czystości, który jest dalej wykorzystywany w hydrometalurgii, do produkcji aparatury chemicznej i farmaceutycznej oraz do stopów stopowych.

Skład procentowy (GOST 19 807-91)

Ti Fe N O H C Si zanieczyszczenia
99,58 - 99,9 ≤ 0,15 ≤ 0,04 ≤ 0,1 ≤ 0,008 ≤ 0,05 ≤ 0,08 ≤ 0,1

Uwaga: dopuszczalna domieszka aluminium do 0,2%

Względny koszt produkcji

Operacje technologiczne Względny koszt
Wydobycie rudy 4%
Chlorowanie lub jodowanie 8%
Redukcja TiCl 4 magnezem (lub TiI 4 ) 26%
Pierwotna obróbka metali 12%
Drugie przetapianie 2%
Produkcja wyrobów walcowanych 48%
Całkowity 100%

Aplikacja

Produkcja reaktorów chemicznych, pomp, zbiorników, rurociągów, armatury. Hydrometalurgia metali nieżelaznych. Powlekanie wyrobów stalowych. Jest nieodzownym materiałem w produkcji sprzętu dla przemysłu spożywczego, a także do chirurgii rekonstrukcyjnej.

Dostawca

Oferujemy zakup tytanu jodkowego ze specjalistycznych magazynów dostawcy Evek GmbH z dostawą do dowolnego miasta. Pełna zgodność z międzynarodowymi standardami jakości. Dostawca Evek GmbH oferuje zakup tytanu jodkowego, cena jest optymalna w tym segmencie wyrobów walcowanych.

Kup, korzystna cena

Oferujemy jodek tytanu, cena jest ustalana na podstawie cech technologicznych produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Na stronie internetowej firmy wyświetlane są informacje o najnowszych dostawach produktów. Istnieje możliwość zamówienia produktów o niestandardowych parametrach. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów. Evek GmbH jest rentownym dostawcą w segmencie stopów tytanu. Terminową dostawę zapewniają przedstawicielstwa w miastach Europy Wschodniej.