Aluminiowy sześciokąt

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
AMC 3003 3.0517 AlMn1Cu Dostawa z magazynu w magazynie
AD31 6063 3.3206 AlMg0.7Si Dostawa z magazynu w magazynie

Specyfikacja techniczna

Ten walcowany produkt ma przekrój sześciokątny i jest wykonany zarówno z czystego aluminium, jak i jego stopów. Najpopularniejsze to kilka marek, które są oznakowane w zależności od właściwości fizycznych i technicznych oraz cech produkcyjnych.

Marka AMts

Ma doskonałe właściwości antykorozyjne, przewodność elektryczną i wystarczającą ciągliwość. Dobrze spawany z innymi metalami. Wytwarzane przez walcowanie na zimno i prasowanie.

Znaczki z serii AD

Mają podwyższoną plastyczność i wytrzymałość, ponieważ są dodatkowo poddawane obróbce cieplnej. Stosowany do walcowania na gorąco.

Znaczki z serii AK

Dobrze znoszą wysokie temperatury, ale są słabo zabezpieczone przed korozją i mają trudną spawalność. Wszystkie marki, pomimo różnic, są wytwarzane na podstawie GOST 24 231-80

Jakość

Powierzchnia powinna być gładka, srebrzystobiała, czysta. Zgodnie z GOST 21 488-97 powierzchnia nie powinna mieć mikropęknięć, dziur, rozwarstwień, obcych wtrąceń i śladów korozji.

Aplikacja

Montaż lekkich konstrukcji.

Dostawca

Oferujemy zakup aluminiowego sześciokąta z wyspecjalizowanych magazynów dostawcy Evek GmbH z dostawą do dowolnego miasta. Pełna zgodność z nowoczesnymi standardami jakości. Dostawca Evek GmbH oferuje zakup aluminiowego sześciokąta, cena jest optymalna w tym segmencie wynajmu.

marka Średnica, mm Cena
AD1 20-150 w drodze porozumienia
AD31 (AD31T) 20-150 ---«---
AK4-1 (AK4-1T1) 20-250 ---«---
AK6 20-250 ---«---
AMg (AMg3, AMg2, AMg3M, AMg6, AMg5) 8-450 ---«---
AMts 8-3ОО 8-300 ---«---

Kup, korzystna cena

Oferujemy aluminiowy sześciokąt, cena jest określona przez cechy technologiczne produkcji bez dodatkowych kosztów. Istnieje możliwość zamówienia produktów o niestandardowych parametrach. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów. Evek GmbH jest rentownym dostawcą w segmencie stopów aluminium.