Stal konstrukcyjna niskostopowa na konstrukcje spawane

Evek GmbH oferuje zakup niskostopowej stali konstrukcyjnej do produkcji konstrukcji spawanych w dowolnym zakresie gatunków i asortymentów. Dostępne są korzystne ceny od producenta, zapewniona jest szybka dostawa wyrobów walcowanych w dowolne miejsce wskazane przez klienta.

Mieszanina

Stale konstrukcyjne niskostopowe przeznaczone do produkcji konstrukcji spawanych są produkowane w krajach WNP zgodnie z wymaganiami GOST 5058 . Ich charakterystyczne cechy to:

  • Niski procent węgla (nie więcej niż 0,15%);
  • Obecność manganu w ilości 0,8…1,80%;
  • Ograniczenie zanieczyszczeń niemetalicznych (fosfor i siarka) - nie więcej niż 0,035%;
  • Obowiązkowa obecność niklu i miedzi (nie więcej niż 0,30%).

Ilość krzemu zmienia się w zależności od gatunku materiału: od 0,17 ... 0,37% dla stali 09G2 do 0,50 ... 0,80% - dla stali 09G2S.

Zagranicznymi odpowiednikami stali budowlanych GOST 5058 są: w Europie - stal 17Mn4, która jest produkowana w Niemczech zgodnie z normami DIN, a także gatunki stali A515 / 516 Gr.70, które są produkowane przez amerykańskie firmy stalowe.

Evek GmbH oferuje zakup niskostopowej stali konstrukcyjnej budowlanej po cenie od producenta. Dostawca zapewnia ścisłe przestrzeganie dostarczonego asortymentu oraz jego niezwłoczną dostawę pod wskazany przez Klienta adres.

Nieruchomości

W zależności od składu chemicznego (w normalnych temperaturach stosowania) niskostopowe stale konstrukcyjne na konstrukcje spawane mają następujące właściwości mechaniczne:

  • Granica wytrzymałości na rozciąganie — 470…670 MPa;
  • Granica plastyczności, MPa - 380 ... 520 MPa;
  • Twardość Brinella - 165 ... 200 HB.

Wraz ze wzrostem temperatury właściwości wytrzymałościowe zmniejszają się, a zdolność stali do odkształceń plastycznych wzrasta.

Evek GmbH oferuje zakup walcowanych niskostopowych stali konstrukcyjnych na konstrukcje spawane w szerokim asortymencie gatunków i profili. Ceny - od producenta. Dostawca gwarantuje szybką dostawę produktów w dowolne miejsce wskazane przez Klienta.