Koło tytanowe Ti-15V-3Cr-3Sn-3Al, pręt, blacha

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
R58153 Ti-15V-3Cr-3Sn-3Al Dostawa z magazynu w magazynie

Dostawca

Oferujemy zakup pręta tytanowego, blacha Ti-15V-3Cr-3Sn-3Al: ze specjalistycznych magazynów dostawcy Evek GmbH z dostawą do dowolnego miasta. Pełna zgodność z międzynarodowymi standardami jakości. Dostawca Evek GmbH oferuje zakup pręta tytanowego, blacha Ti-15V-3Cr-3Sn-3All, cena jest optymalna w tym segmencie walcowanym

Specyfikacja techniczna

Gatunek ten zawiera co najmniej 75% Ti.Stop wyróżnia się wysoką odpornością na korozję, łączy w sobie wysoką wytrzymałość właściwą i udarność. Jest to powszechnie poszukiwany stop, używany. do produkcji części do silników lotniczych (osłony osłon, elementy mocujące), armatury chemicznej, sprzętu sportowego. Składa się z 3% aluminium, chromu i cyny, 15% wanadu. Optymalna temperatura pracy wynosi od 0° do +550°С.

Skład procentowy

Ti V Glin Kr sn Fe C N O H zanieczyszczenia
podstawa 14,6-15,4 2,6-3,4 2,5-3,3 2.2-3.1 ≤ 0,6 ≤ 0,05 ≤ 0,05 ≤ 0,13 ≤ 0,015 ≤ 0,3

Jest to metastabilny stop beta, który można utwardzać cieplnie. Zawiera elementy beta stabilizujące, które pozwalają zachować wysoki poziom wytrzymałości po utwardzeniu.

Chłodne pracowanie

Toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie.

obróbka cieplna

Normalizacja, wyżarzanie, odpuszczanie. utwardzanie.

Kup, korzystna cena

Oferujemy pręt tytanowy, blacha Ti-15V-3Cr-3Sn-3Al, cena jest ustalana na podstawie cech technologicznych produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Istnieje możliwość zamówienia produktów o niestandardowych parametrach. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów. Evek GmbH jest rentownym dostawcą w segmencie stopów tytanu. Terminową dostawę zapewniają przedstawicielstwa w miastach Europy Wschodniej.