Liny ze stali nierdzewnej

Znaczenie

Liny ze stali nierdzewnej są powszechnie używanym sprzętem do przenoszenia wszelkiego rodzaju towarów. Zakres ich zastosowania nie ogranicza się do sprzętu do robót ziemnych, budowlanych i dźwigowych. Takie liny stalowe są najczęściej stosowane w samochodach (liny holownicze), w technice przemysłu wydobywczego i rafineryjnego, a także w transporcie wodnym. Szczególnie pożądana jest lina ze stali nierdzewnej 12X18H10T (GOST 2172-80).

Skład procentowy 12X18H10T

C Kr Fe Mn Ni P S Si Ti
≤0,12 17-19 Główny ≤2 9-10,5 ≤0,035 ≤0,02 ≤0,8 5 C-0,8

Asortyment

Jeśli mówimy o rodzajach lin, to jest ich dużo i są one podzielone według szeregu parametrów. Konieczne jest dokładne przestudiowanie oznakowania, które zawiera informacje o kształcie obszaru cięcia, w tym przekroju samych elementów, właściwościach mechanicznych i wytrzymałościowych użytego drutu, jego powłoce. Oznaczenie zawiera również parametr przypisania liny. Przed zakupem lin nierdzewnych należy sprawdzić ze sprzedawcą nie tylko ich cenę , ale również stopień skręcenia, materiał rdzenia, kierunek liny i jej elementów, a także sposób i dokładność wykonania.

Liny specjalne są odpowiedzialnymi i dość skomplikowanymi rodzajami wyrobów z drutu, co wpływa na ich cenę . Do tej pory produkowana jest ogromna liczba konstrukcji różnych typów i kształtów obszaru cięcia. Ponadto ten walcowany produkt metalowy różni się właściwościami fizycznymi i mechanicznymi, które zależą od zastosowanych drutów i stalowych rdzeni. Ponadto przeznaczenie produktów jest również inne, na przykład metalowy kabel może być nośnikiem, trakcją, podnoszeniem, wiązaniem i wzmacnianiem.

Liny do warunków specjalnych TU 14-4-278-73 mają szerokie zastosowanie jako elementy konstrukcyjne mechanizmów wyciągowych oraz innego rodzaju urządzeń maszynowych i górniczych. Są liny lotnicze , holowanie, ochrona odgromowa i tak dalej. Liny nierdzewne są szeroko stosowane w elektrowniach jądrowych , poszukiwane są również liny TPP produkowane zgodnie z TU 14-4-278-73 .

Cena lin specjalnych całkowicie zależy od przeznaczenia tego walcowanego wyrobu metalowego, co również zależy od właściwości użytych materiałów (drutu). Określają rodzaj i poziom obciążeń, jakie może wytrzymać stal nierdzewna. liny stalowe . W produkcji lin stalowych stosowana jest złożona technologia produkcji, która wiąże się z wysokim stopniem zagrożenia.

Dostarczać

Dostarczamy atestowane liny stalowe na korzystnych warunkach. Dokumentacja zawiera pełne informacje o działaniu produktu. Posiadamy szeroką gamę produktów do produkcji na dużą skalę. Współpracujemy również z odbiorcami detalicznymi. Wysoki poziom obsługi, zgodność produktów z GOST i międzynarodowymi normami jakości, terminowość obsługi to wizytówka naszej firmy. Obecnie istnieje możliwość zakupu lin ze stali nierdzewnej 2172-80 , które dostarczane są w grubościach od 1,6 mm do 9,6 mm. Szeroka gama prezentowanych wyrobów spełnia normy krajowe i zagraniczne.

Kup w okazyjnej cenie

Evek GmbH zapewnia swoim klientom nieograniczony wybór najwyższej jakości wyrobów metalowych w konkurencyjnej cenie. Jeśli wybór sprawia Ci trudność, do Twojej dyspozycji są doświadczeni managerowie, którzy zawsze są w kontakcie i służą radą. Składając zamówienie przez Internet, otrzymasz towar tak szybko, jak to możliwe.