Amg2 - 5251 - blacha aluminiowa AlMg2, taśma, rura

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
AMG2 5251 AlMg2 Dostawa z magazynu w magazynie

Specyfikacja techniczna

Struktura stopu to α-stały roztwór magnezu w aluminium. Skład opiera się na trzech składnikach: Al jest głównym pierwiastkiem, Mn wynosi 0,1–0,5%, Mg wynosi 1,7–2,4%. Skład stopu obejmuje również inne pierwiastki. Magnez i miedź nadają stopowi wytrzymałość. Mangan dzięki swoim właściwościom uszlachetnia strukturę, zwiększając tym samym odporność na korozję i wytrzymałość. Oprócz wymienionych pierwiastków w składzie zastosowano również krzem, cynk i żelazo,

Skład procentowy (GOST 4784-97)

Fe Si Mn Kr Ti Glin Cu mg zn Być zanieczyszczenia
≤ 0,5 ≤ 0,4 0,1 - 0,5 ≤ 0,05 ≤ 0,15 95,7 - 98,2 ≤ 0,15 1,7 - 2,4 ≤ 0,15 --- ≤ 0,15

Twardość materiału wzrasta po odkształceniu na zimno, a plastyczność i skrawalność uzyskuje się przez obróbkę cieplną. Wyżarzanie zapewnia doskonałą plastyczność, a po starzeniu znaczne samoutwardzanie.

Składowanie

Przechowywane w magazynach zadaszonych lub pod zadaszeniem, gdzie zapewniona jest odpowiednia ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi i innymi rodzajami uszkodzeń.

Chłodne pracowanie

Materiał jest bardzo techniczny. Łatwe do odkształcenia plastycznego, toczenia, frezowania, szlifowania, wiercenia.

Dostawca

Oferujemy zakup blachy, taśmy, rury Amg2, 5251, AlMg2 ze specjalistycznych magazynów dostawcy Evek GmbH z dostawą do dowolnego miasta. Pełna zgodność z nowoczesnymi standardami jakości. Dostawca Evek GmbH oferuje zakup blach, taśm, rur Amg2, 5251, AlMg2, cena jest najlepsza w tym segmencie wyrobów walcowanych.

Kup, korzystna cena

Oferujemy blachę, taśmę, rurę Amg2, 5251, AlMg2, cena jest ustalana na podstawie cech technologicznych produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Na stronie internetowej firmy wyświetlane są informacje o najnowszych dostawach produktów. Istnieje możliwość zamówienia produktów o niestandardowych parametrach. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów. W segmencie stopów metali nieżelaznych Evek GmbH jest rentownym dostawcą.