Ołów Babbita

Dostawca

Oferujemy zakup ołowiu babbitt ze specjalistycznych magazynów dostawcy Evek GmbH z dostawą do dowolnego miasta. Pełna zgodność z międzynarodowymi standardami jakości. Dostawca Evek GmbH oferuje zakup ołowiu babbitt, cena jest optymalna w tym segmencie wynajmu.

Specyfikacja techniczna

Właściwość przeciwcierną nadaje im niejednorodna struktura - stałe cząstki, które służą jako podpora dla łożysk zamkniętych w miękkiej podstawie z ołowiu lub cyny. Zapewni to równomierne dopasowanie i docieranie łożysk do wałów, niskie tarcie i odporność na zużycie.

Procent B16

Fe Jak Glin Pb Cu Śr zn sn Bi
≤0,1 ≤0,3 ≤0,01 63,34 - 68,5 1,5 - 2 15 - 17 ≤0,15 15 - 17 ≤0,1
  • podwyższona plastyczność w temperaturze roboczej 100°C;
  • prędkość obrotowa jednostki ruchomej - 60 m/s;
  • obciążenie: 150 kgf/cm2 (statyczne), 500 kgf/cm2*s (dynamiczne);
  • współczynnik tarcia - 0,25 (bez smarowania), 0,006 (ze smarowaniem);
  • grubość wypełnienia - ponad 0,99 mm.

Składowanie

Przechowywane w zadaszonych magazynach lub pod zadaszeniem, gdzie zapewniona jest odpowiednia ochrona przed różnego rodzaju uszkodzeniami.

Kup, korzystna cena

Oferujemy babbit ołowiany, cena jest ustalana na podstawie cech technologicznych produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Na stronie internetowej firmy wyświetlane są informacje o najnowszych dostawach produktów. Istnieje możliwość zamówienia produktów o niestandardowych parametrach. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów. W segmencie stopów metali nieżelaznych Evek GmbH jest rentownym dostawcą. Terminową dostawę zapewniają przedstawicielstwa w miastach Europy Wschodniej.