lut miedziany

Znaczenie

Co to jest lut miedziany i jakie ma właściwości? Rozważ lut do rur miedzianych firmy Kastolin. Składa się w 93% z miedzi i w 7% z fosforu, ma temperaturę topnienia 715 - 800 ° C. Średnica połączonych rur może wynosić do 2 mm. Kolejnym lutem do miedzi jest lut miedziowo-fosforowy Harris 0%. Służy do lutowania miedzi lub stopów miedzi w wysokich temperaturach. Stężenie składników w tym stopie: 92,9% miedzi do 7,1% fosforu. Kolejnym lutem do miedzi jest Chemet SP-6, również miedź-fosfor. Ten lut jest używany do brązu cynowego i mosiądzu. Stosunek składników w tym stopie wynosi około 6% fosforu do 94% miedzi. Praca z tym stopem powinna odbywać się w temperaturze t ° 760 ° C. Lut miedziany Harris 2% służy do lutowania miedzi w wysokich temperaturach. Jego temperatura topnienia wynosi 643 - 788 °C. Taki lut do miedzi jak Castolin 5280 2% jest skuteczny do lutowania miedzi z dodatkiem srebra 2%. Jego temperatura topnienia wynosi 650-820°C.

Chemet P-II 2% ma następujący skład: miedź 92%, fosfor 6% i srebro 2%. Ten lut do miedzi topi się w temperaturze t° 740°C. Znajduje również zastosowanie podczas lutowania stopów cyny i srebra. Lut do rur miedzianych model Kastolin 5% model 5286 zawiera 5% srebra i jest wyprodukowany w Niemczech. Jego temperatura topnienia wynosi 650-810°С. 5% lut do rur firmy Harris został opracowany w USA i znajduje swoje miejsce w lutowaniu twardym mosiądzu, stopach miedzi i miedzi.

Bardziej wszechstronnym lutem do rur miedzianych jest Castolin 5283, który służy do lutowania brązu cynowego, miedzi i mosiądzu. Jako inną opcję możesz rozważyć lut Harris 15% do lutowania rur. Tutaj skład będzie następujący: srebro 15%, fosfor 5% i miedź 80%.

Trudno jest wybrać wymagany lut miedziany z przedstawionej listy, ale warto poświęcić czas na zakup dokładnie takiego lutu, jakiego potrzebujesz. Aby lepiej zrozumieć punkt „cena lutu miedzianego”, należy zrozumieć właściwości lutu, który jest niezbędny w określonych warunkach instalacji. Kupując wysokiej jakości lut miedziany, klient zapewnia niezawodną gwarancję jakości.

Dostarczać

Dostarczamy certyfikowany lut miedziany w najlepszej cenie. Specyfikacja zawiera dane dotyczące składu procentowego i wydajności produktów. Łatwo jest u nas sprzedawać hurtowo dowolne półprodukty do produkcji na dużą skalę. Współpracujemy również z odbiorcami detalicznymi. Wysoki poziom obsługi, zgodność produktów z GOST i międzynarodowymi normami jakości, terminowość obsługi to wizytówka naszej firmy.

Kup w okazyjnej cenie

Evek GmbH zapewnia swoim klientom nieograniczony wybór najwyższej jakości produktów z metali nieżelaznych w konkurencyjnej cenie. Jeśli wybór sprawia Ci trudność, do Twojej dyspozycji są doświadczeni managerowie, którzy zawsze są w kontakcie i służą radą. Składając u nas zamówienie, w możliwie najkrótszym czasie otrzymają Państwo certyfikowane produkty spełniające międzynarodowe standardy jakości. Jeśli cenisz swój czas już dziś skontaktuj się z naszym najbliższym biurem lub złóż zamówienie online.