Eurofechral

ogólna charakterystyka

Eurofechral ma doskonałe właściwości użytkowe. znaczny opór elektryczny – około 1,3 Ohm mm2/m, wysoka temperatura topnienia +1450°C i redystrybucja płynności, wyjątkowa odporność na korozję, niski ciężar właściwy – 7,2 g/cm³ i niski koszt. Dzięki zawartości aluminium i tlenku chromu na powierzchni stopu tworzy się mocny jasnoszary film, który praktycznie eliminuje korozję metalu. Ten film jest doskonałym izolatorem. Jeśli porównamy ten stop z nichromem, to w wysokich temperaturach eurofechral jest bardziej korzystny. Wstępne utlenianie umożliwia pracę aparatu w atmosferze redukującej.

Skład procentowy eurofechral GST

Stop C Glin Si Ni Kr Mn S R Zr Fe
Eurofechral GST ≤0,05 4,5-5,25 ≤0,6 ≤0,6 19-21 ≤0,5 ≤0,015 ≤0,03 ≤0,3 podstawy

Cechowanie

Eurofechral to jedna z najpopularniejszych marek fechralu. Jego odpowiednikami są X23Yu5, X23Yu5T, X15Yu5, Aluchrom 875, Kanthal A1, Resistohm 145, Aluchrom 0. Producenci mogą nadawać produktom nazwy marek, ale muszą odnosić się do międzynarodowego oznaczenia. Zanim kupisz fechral, powinieneś zapoznać się z oznaczeniami.

TEN - materiał na rurowe grzejniki elektryczne

H - do urządzeń grzewczych

C - dla elementów oporowych

Kup w okazyjnej cenie

Evek GmbH posiada nieograniczony asortyment wyrobów walcowanych żaroodpornych najwyższej jakości. Oferujemy eurofechral w najlepszej cenie. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z najbliższym biurem. Wykwalifikowani specjaliści udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących produktów, przedziału cenowego, warunków sprzedaży. Koszt towaru uzależniony jest od parametrów towaru oraz dodatkowych warunków dostawy.

Zobacz też:

Fechral