arkusz ołowiu

Produkcja

Produkcja blachy z ołowiu lub jego stopów jest regulowana przez GOST 9559–89 . Skład - określa GOST 3778–98 . Arkusz jest prostokątnym przekrojem o pełnym profilu. Jego właściwości zależą od metody produkcji i składu. Kontrola składu normalizuje GOST 24 231-80. Arkusz cieńszy niż 0,8 mm jest nawijany w formie rolki na drewniany pręt. GOST 9569-2006 przewiduje przechowywanie rolki w woskowanym papierze. Powierzchnia blachy ołowianej standardowej jakości powinna być gładka, bez zarysowań, głębokich wgnieceń i obcych wtrąceń. Dokładność produkcji szerokości, grubości i długości jest normalna.

Kluczowe cechy

Jest topliwym metalem ciężkim, jednym z najbardziej ciągliwych metali stosowanych w inżynierii. Dobrze tłoczone, cięte, wiercone i walcowane. Różni się obojętnością chemiczną i odpornością na korozję. Arkusz może być stopiony z antymonem, niklem, wapniem, miedzią, arsenem, kadmem, co może poprawić właściwości technologiczne ołowiu. On sam, jego pył i opary są dość trujące - powodują uszkodzenia narządów wewnętrznych.

Aplikacja

Blachy ołowiane wykorzystywane są do produkcji ekranów pochłaniających promieniowanie radioaktywne i wibracje. Obojętność chemiczna sprawia, że ma zastosowanie w chemii przemysłowej, budownictwie i innych gałęziach przemysłu. Prawie wieczne zadaszenia, pojemniki do przechowywania substancji chemicznie czynnych wykonane są z blach ołowianych. Tanie akumulatory ołowiowe nie mają jeszcze akceptowalnej alternatywy.

blacha ołowiana C1

Grubość, mm Cięcie, mm Jednostka Cena.
od 0,5 do 20 500x1000 kilogram do negocjacji

blacha ołowiana C2

Grubość, mm Cięcie, mm Jednostka Cena.
od 0,5 do 20 500x1000 kilogram do negocjacji

Dostarczać

Dostarczamy certyfikowaną blachę ołowianą w najlepszej cenie. Dokumentacja techniczna zawiera dane dotyczące składu procentowego i wydajności produktów. Łatwo jest u nas sprzedawać hurtowo dowolne półprodukty do produkcji na dużą skalę. Świadczymy usługi dla klientów detalicznych. Wysoki poziom obsługi, zgodność produktów z GOST i międzynarodowymi normami jakości, terminowość obsługi to wizytówka naszej firmy.

Kup w okazyjnej cenie

Walcowane metale nieżelazne sprzedawane przez Evek GmbH są zgodne z GOST i międzynarodowymi normami jakości. Dostarczamy blachę ołowianą o dowolnych parametrach w możliwie najkrótszym czasie. Wysoka jakość, przystępne ceny oraz szeroka gama produktów definiują oblicze naszej firmy. Zostając naszym stałym klientem możesz liczyć na system rabatów. Współpraca z nami pomoże Państwu zrealizować wszelkie pomysły inżynierskie. Czekamy na Wasze zamówienia na stronie.