Taśma duralowa

Produkcja

Walcowana taśma duraluminiowa jest znormalizowana przez GOST 13 726-97. Najczęściej stosowanym stopem jest gatunek VD1 (skład chemiczny GOST 1131–76 ). Kontrolę składu określa GOST 24 231-80.: Półtwarda taśma jest oznaczona H2; wyżarzona miękka taśma, - M; platerowane - A. Dokładność wykonania jest normalna, jakość wykończenia powierzchni jest standardowa; odchylenie grubości może być asymetryczne lub symetryczne.

Funkcje przetwarzania

Obróbka cieplna taśmy wpływa na strukturę materiału - wydajność. Po wyżarzaniu taśma VD1AM staje się bardziej ciągliwa i ciągliwa. Obróbka jest znacznie ułatwiona. Aby nadać metalowi twardość, stosuje się walcowanie z redukcją do 5% (trening przepustowy). Taśma VD1AN2 produkowana jest w stanie średnioobrobionym z normalnym pokryciem galwanicznym, co zwiększa odporność na korozję. Alternatywnie można zastosować utlenianie anodowe.

Stosowanie

Taśmy Dural służą do uszczelniania i łączenia połączeń różnych konstrukcji. Takie taśmy mają zastosowanie w inżynierii mechanicznej, mieszkalnictwie i usługach komunalnych oraz budownictwie.

Taśma duraluminiowa VD1AN2, VD1AM

Grubość, mm Szerokość, mm Cena za kg
0,5 do 1 1000 do 1200 do negocjacji

Dostarczać

W magazynie posiadamy szeroką gamę produktów z duraluminium. Dostarczamy taśmę duraluminiową. w najlepszej cenie. Dokumentacja techniczna zawiera dane dotyczące składu procentowego i wydajności produktów. Łatwo jest u nas sprzedawać hurtowo dowolne półprodukty do produkcji na dużą skalę. Współpracujemy również z odbiorcami detalicznymi. Wysoki poziom obsługi, zgodność produktów z GOST i międzynarodowymi normami jakości, terminowość obsługi to wizytówka naszej firmy.

Kup w okazyjnej cenie

Evek GmbH zapewnia swoim klientom nieograniczony asortyment wyrobów walcowanych z metali nieżelaznych najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Jeśli wybór sprawia Ci trudność, do Twojej dyspozycji są doświadczeni managerowie, którzy zawsze są w kontakcie i służą radą. Składając u nas zamówienie, w możliwie najkrótszym czasie otrzymają Państwo certyfikowane produkty spełniające międzynarodowe standardy jakości. Jeśli cenisz swój czas już dziś skontaktuj się z naszym najbliższym biurem lub złóż zamówienie online.