Koło VT-35, pręt, blacha, drut

Kupić pręt, blachę, drut BT-35: cena od dostawcy Evek GmbH

Kup, dostawca

Możesz kupić tytanowe koło, pręt, blachę, drut od dostawcy Evek GmbH w przystępnej cenie. Cena koła, pręta, blachy, drutu ustalana jest na podstawie europejskich norm produkcyjnych. Możesz kupić koło, pręt, arkusz, drut marki VT35 w przystępnej cenie, hurtowo lub detalicznie. Stali klienci mogą skorzystać z systemu rabatowego firmy Evek GmbH.

Zalety

Stop ma szereg zalet, które czynią go jednym z zaawansowanych materiałów najbardziej pożądanych w wielu sektorach przemysłu. Stop jest niemagnetyczny, żaroodporny i skutecznie odporny na korozję, odkształcenia, jest stabilny w agresywnym środowisku, ma dobrą skrawalność, ciągliwość, ale niską przewodność cieplną i dobrą spawalność. Metal może być również używany do chłodzenia kriogenicznego.

Aplikacja

Przemysł maszynowy, chemiczny, lotniczy, przyrządowy i stoczniowy. Biologiczna obojętność pozwala na zastosowanie stopu w przemyśle spożywczym i medycznym.Blachy z tej serii wykorzystywane są do produkcji elementów pracujących w temperaturach od kriogenicznych do +450°C.

obróbka cieplna

Maksymalną wytrzymałość uzyskuje się przez hartowanie. Przeprowadza się go w temperaturze 780−800°C, a leżakowanie w temperaturze 450−550°C do 10 godzin.

Cena dostawy

Wszystkie oferowane produkty posiadają atesty. Dokumentacja techniczna zawiera dane dotyczące składu chemicznego oraz wskazuje maksymalny procent zanieczyszczeń. Dostawca Evek GmbH dostarcza koło, pręt, arkusz, drut marki VT35 o standardowych i niestandardowych rozmiarach w przystępnej cenie w optymalnie krótkim czasie. Cena koła, pręta, listka, drutu marki BT35 odpowiada wysokiej jakości wykonania.