o nas

Compliance with delivery terms and conditions

Elektrovek-Stal jest dużą firmą zajmującą się handlem metalami. Asortyment obejmuje stal nierdzewną, metale nieżelazne, stale niklowe, metale ogniotrwałe i rzadkie oraz oczywiście rury. Staramy się być bliżej klienta. Dla wygody naszych partnerów utworzyliśmy wirtualne biura w Wielkiej Brytanii, USA i Polsce z bezpośrednimi numerami telefonów.

Dlaczego zostaliśmy wybrani?

  • Magazyny produktów w Niemczech i na Ukrainie zapewniają najszybszą możliwą dostawę
  • Wszystkie sprzedane produkty są certyfikowane i spełniają wszystkie międzynarodowe standardy jakości
  • Geografia eksportu obejmuje ponad 20 krajów na 3 kontynentach

We are trying to develop seamless stainless steel pipes, alloy pipes and special metal pipes in particular. The production of small-grade seamless stainless steel pipes has been set up. We will intensively promote the pipe manufacturing and warehousing industry in the near future.

Firma stale rośnie i rozwija się. Zwiększa się asortyment w magazynach, dostępność zapasów, liczba pracowników i geografia sprzedaży. Staramy się stale ulepszać, systematyzować i upraszczać procesy pracy. Każda dostawa i zadanie wewnętrzne musi być wykonane jak najlepiej. W końcu najlepszą reklamą są zadowoleni klienci, partnerzy i dostawcy. Staramy się również współpracować z jak największą liczbą firm i mieć tylko przyjaciół, a nie konkurentów.

Planujemy stać się dużą firmą produkcyjno-handlową. Osiągniemy to poprzez ciągłe doskonalenie produktów, ich przetwarzanie, wprowadzanie nowych zaawansowanych technologicznie procesów w dostawach oraz wysokiej klasy pracę personelu.