Dural kwadratowy

Produkcja

GOST 21 488-97 normalizuje produkcję kwadratu duraluminium ze zwiększoną, normalną i wysoką dokładnością. Najczęściej stosowanym stopem jest D16. Skład jest znormalizowany przez GOST 4784–97 . Kontrola składu - GOST 24 231-80. Kątownik duraluminiowy prasowany na gorąco bez obróbki cieplnej nie jest dodatkowo oznaczany. Kątownik hartowany i naturalnie starzony oznacza się - T. Wyżarzanie z normalnym platerowaniem dodatkowo oznacza się A. M. Kątownik hartowany i naturalnie starzony z normalnym platerowaniem oznacza się A. T. Poszycie pogrubione oznacza się U. Mikrostruktura półwyrobów po obróbce cieplnej nie powinna mieć przypalenia znaki. Pod koniec przetwarzania arkusz jest testowany.

Zalety

Kwadrat duraluminium ma niską wagę, wysoką wytrzymałość właściwą, jest łatwy w obróbce, ciągliwy, dobrze spawany przez zgrzewanie punktowe. Odporność na korozję jest lepsza po zastosowaniu okładziny z czystego aluminium. Do hartowania stosuje się hartowanie i starzenie. Odkształcenie na zimno nadaje materiałowi twardość. Wyżarzanie zwiększa plastyczność, ułatwia obróbkę materiału przez cięcie.

Aplikacja

Ze względu na wysoką wytrzymałość właściwą kwadrat duraluminium jest stosowany w budowie transportu dużych prędkości: pociągi, statki, samoloty transportowe, konstrukcje budowlane. Takie kwadraty są istotne w budownictwie, inżynierii, energetyce paliwowej.

Kwadrat D16, D16T

Rozmiar Jednostka. Cena
10 kg do negocjacji
12 kg do negocjacji
14 kg do negocjacji
16 kg do negocjacji
20 kg do negocjacji
25 kg do negocjacji
trzydzieści kg do negocjacji
35 kg do negocjacji
40 kg do negocjacji
45 kg do negocjacji
50 kg do negocjacji
55 kg do negocjacji

Kwadratowe duraluminium D16, D16T

bok, mm Cena za kg
10-55 do negocjacji

Dostarczać

Przedstawiamy szeroki wybór kątowników duraluminiowych. Wszystkie produkty są certyfikowane. Cena uzależniona jest od parametrów oraz dodatkowych warunków dostawy. Dokumentacja techniczna zawiera dane dotyczące składu procentowego i wydajności produktów. Jesteśmy w stanie sprzedać hurtowo dowolne półprodukty do dużych projektów. Chętnie nawiążemy również współpracę z odbiorcami detalicznymi. Europejski poziom obsługi i sprawność obsługi to oblicze naszej firmy.

Kup w okazyjnej cenie

Evek GmbH oferuje szeroką gamę produktów z metali nieżelaznych. Dostarczamy wyroby metalowe o dowolnych parametrach producentów krajowych i zagranicznych. Nasi pełnoetatowi pracownicy zawsze chętnie udzielą Państwu wykwalifikowanej pomocy w doborze wyrobów walcowanych. Mamy jednych z najbardziej doświadczonych konsultantów ds. zarządzania w branży. Ścisłe przestrzeganie standardów produkcji, doskonała jakość produktów oraz minimalne terminy realizacji to wizytówka naszej firmy. Nowoczesne technologie produkcji umożliwiają realizację indywidualnych zamówień w przypadku braku wymaganego typu produktu w wersji podstawowej. Wszystkie produkty są testowane ultradźwiękowo pod kątem wad. Złożenie zamówienia zajmuje minimum czasu. Dla stałych klientów wprowadzane są rabaty.