2.1090 - CuSn7ZnPb - C93200 blacha, taśma, rura

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
2.1090 C93200 G-CuSn7ZnPb Dostawa z magazynu w magazynie

Specyfikacja techniczna

Ten odlewany stop brązu jest znany jako najbardziej ekonomiczny ze wszystkich stopów łożyskowych. Stosowany do produkcji małych łożysk, części do kosiarek, stop ten może być stosowany tam, gdzie łożyska mają słabe medium smarne. Stop jest mocny, łatwy w obróbce, odporny na zużycie i zawiera znaczną ilość ołowiu. Odporny na korozję brąz cynowy, Analog EU: CuSn7Zn4Pb7.

Zalety

Dobrze współpracuje z ciśnieniem. Wysokie właściwości mechaniczne i technologiczne, dobre właściwości przeciwcierne, dobra odporność na korozję.

Chłodne pracowanie

Toczenie, frezowanie, szlifowanie, wiercenie.

Składowanie

Przechowywane w magazynach zadaszonych lub pod zadaszeniem, gdzie zapewniona jest odpowiednia ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi i innymi rodzajami uszkodzeń.

Cena dostawy

Dostawca Evek GmbH dostarcza brązową taśmę, rurę, blachę C93200, 2.1090, CuSn7ZnPb o standardowych i niestandardowych rozmiarach w przystępnej cenie w możliwie najkrótszym czasie. Cena wyrobów walcowanych z brązu odpowiada wysokiej jakości wyrobów.

Kup, dostawca

Możesz kupić taśmę brązową, rurę, blachę C93200, 2.1090, CuSn7ZnPb od dostawcy Evek GmbH w przystępnej cenie. Cena wynajmu ustalana jest na podstawie europejskich standardów produkcji. Możesz kupić taśmę brązową, rurę, blachę C93200, 2.1090, CuSn7ZnPb w przystępnej cenie hurtowej lub detalicznej. Stali klienci mogą skorzystać z systemu rabatowego firmy Evek GmbH.