Tkana siatka magnezowa

Specyfikacja techniczna

Lekki metaliczny magnez ma srebrzystobiały kolor i nie utlenia się w powietrzu w normalnych warunkach. W czystej postaci metal jest rzadko używany (jest topliwym, wysoce łatwopalnym metalem), ale jego stopy zyskały zasłużoną popularność. Tak więc magnez jako dodatkowy składnik poprawia właściwości dowolnych stopów - zwiększa wytrzymałość właściwą i ułatwia obróbkę technologiczną. Magnez jest najczęściej stosowany w stopie z aluminium.

Dostawca

Oferujemy zakup plecionej siatki magnezowej w przystępnej cenie z wyspecjalizowanych magazynów dostawcy Evek GmbH z dostawą do dowolnego miasta. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów. Istnieje możliwość zamówienia produktów o niestandardowych parametrach. Terminową dostawę zapewniają przedstawicielstwa w miastach Europy Wschodniej.

Rozmiar komórki, mm Średnica drutu, mm Dopuszczalny błąd strony ogniwa, %
0,4 0,15 +/- 9
1.0 0,25 +/- 9
1.2 0,3 +/- 9
2.0 0,33 +/- 10
2.5 0,36 +/- 10

Aplikacja

Oprzyrządowanie, medycyna, filtracja paliw i smarów oraz substancji toksycznych,

Składowanie

Przechowywane są w specjalnych opakowaniach, w zadaszonych magazynach lub pod zadaszeniem, gdzie zapewniona jest odpowiednia ochrona przed uszkodzeniami mechanicznymi i innego rodzaju.

Kup, korzystna cena

Dostawca Evek GmbH oferuje plecioną siatkę magnezową, której cenę określają cechy technologiczne produkcji bez uwzględnienia dodatkowych kosztów. Na stronie internetowej firmy wyświetlane są informacje o najnowszych dostawach produktów. Kup tkaną siatkę magnezową: dzisiaj. Evek GmbH jest rentownym dostawcą w segmencie nowoczesnych wyrobów walcowanych.