Walcowane duraluminium Din, En

Specyfikacja techniczna

Każdy zna ten standard, jest ujednolicony i uznawany w każdym kraju. Opiera się na certyfikowanym systemie jakości zgodnym z międzynarodową normą ISO 9001. Orientacja na jakość w poszczególnych fazach procesu technologicznego reguluje działalność przedsiębiorstwa. Dlatego klient w każdej dziedzinie działalności może liczyć na sprawdzoną jakość.

Od jak dawna obowiązuje certyfikacja?

W latach dwudziestych Anglik William E. Demming położył podwaliny pod standaryzację, która w latach pięćdziesiątych i sześćdziesiątych ewoluowała dzięki automatyzacji przemysłowej. W 1979 roku British Standards Institute (BSI) opracował BS 5750, pierwszą de facto normę dotyczącą systemu zarządzania jakością i uważaną za prekursora serii norm ISO 9000. Na jej podstawie wprowadzono nowoczesną serię norm, która zyskała międzynarodowe uznanie w 1987 roku Dziś norma ISO 9001 z tej serii stała się jedną z najbardziej respektowanych norm w dziedzinie zarządzania jakością. Według danych Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej do końca 2009 roku w ponad 170 krajach wydano ponad milion certyfikatów opartych na normie ISO 9001.

Dostawca

Oferujemy zakup wyrobów walcowanych z duralu Din, En w przystępnej cenie z wyspecjalizowanych magazynów dostawcy Evek GmbH z dostawą do dowolnego miasta. Istnieje możliwość zamówienia produktów o niestandardowych parametrach. Posiadamy najlepszy stosunek ceny do jakości dla całej gamy produktów. Dostawca Evek GmbH oferuje zakup stali duraluminiowej Din, En, cena jest optymalna w tym segmencie dostaw.

Kup, korzystna cena

Dostawca Evek GmbH oferuje wyroby walcowane z duraluminium Din, En, cena zależy od technologicznych cech produkcji bez dodatkowych kosztów. Kup wyroby walcowane z duraluminium Din, En już dziś. W segmencie stali nieżelaznych Evek GmbH jest rentownym dostawcą.