Koło, drut, rura HN38VT - EI703

Międzynarodowy odpowiednik

Znak Analog W. Nr. Aisi Uns En Zamówić
ХН38VT ЭИ703 2.4858 N08825 NiCr21Mo Dostawa z magazynu w magazynie

ogólna charakterystyka

Stal KhN38VT (EI703) jest stopem żaroodpornym na bazie żelaza i niklu typu austenitycznego. Służy do produkcji części instalacji gazowych, części blaszanych pracujących przy umiarkowanych naprężeniach. Skład chemiczny jest znormalizowany przez GOST 5632– — — — — — — 72. Podstawą jest żelazo: 31,08 - 41,44% całkowitej objętości. Nikiel i chrom zajmują drugie i trzecie miejsce w stopie - odpowiednio 35–39% i 20–23%. Ponadto stop KhN38VT zawiera siarkę, węgiel, krzem, mangan, fosfor, wolfram i tytan.

Skład procentowy (GOST 5632-72)

Stop C Si Mn P S Ni Kr Glin Ti W Se Fe
ХН38VT ≤0,12 ≤0,6 ≤0,7 ≤0,03 ≤0,02 35-39 20-23 ≤0,5 0,7 - 1,2 2,8-3,5 ≤0,05 reszta

Stosowanie

Drut ХН38ВТ jest produkowany metodą walcowania na zimno, służy do produkcji siatek, budowy różnych ogrodzeń, konstrukcji żaroodpornych w budownictwie i inżynierii ciężkiej. Jego cena zależy od początkowego kosztu materiału, średnicy, dodatkowych warunków obróbki i dostawy. Drut może służyć jako podstawa do elektrod spawalniczych, w tym do napawania części. Drut ten można znaleźć w elementach grzejnych. Zakres zastosowania koła XH38VT jest najszerszy: od produkcji drutów dziewiarskich po detale obrony kosmicznej. Zgodnie z dokładnością toczenia dzieli się na zwykłe i precyzyjne skalibrowane koło. Znajduje zastosowanie w budownictwie do produkcji przemysłowych konstrukcji metalowych, jest niezbędny w technice przemysłowej i budowie obrabiarek. Jest po prostu spawany za pomocą ręcznego spawania łukowego, co pozwala szybko zmontować metalową konstrukcję. Taki krąg jest w stanie wytrzymać nie tylko wysokie, ale także niskie temperatury, dlatego można go stosować w warunkach Dalekiej Północy.

Dostarczać

Wszystkie prezentowane produkty marki ХН38ВТ są certyfikowane. Dokumentacja techniczna zawiera dane dotyczące składu chemicznego, maksymalnego procentu zanieczyszczeń; właściwości mechaniczne produktu. Istnieje możliwość sprzedaży hurtowej dowolnych półproduktów do produkcji wielkoseryjnej. Oferujemy również optymalne warunki dla odbiorców detalicznych. Wysoki poziom obsługi i sprawność obsługi to wizytówka naszej firmy.

Kup w najlepszej cenie

Evek GmbH oferuje do sprzedaży nieograniczony asortyment najwyższej jakości stopów chromowo-żelazowo-niklowych w konkurencyjnej cenie. Jeśli wybór sprawia Ci trudność, do Twojej dyspozycji są doświadczeni managerowie, którzy zawsze są w kontakcie i służą radą. Składając u nas zamówienie, w możliwie najkrótszym czasie otrzymają Państwo certyfikowane produkty spełniające międzynarodowe standardy jakości. Jeśli cenisz swój czas już dziś skontaktuj się z naszym najbliższym biurem lub złóż zamówienie przez Internet.