Rzadkie metale do wynajęcia

Kup metale rzadkie na wynajem: cena u dostawcy Evek GmbH

Walcowany metal

Są to wyroby metalowe wykonane z metali czarnych lub nieżelaznych, które są walcowane i obrabiane na zimno/gorąco przy użyciu specjalnych maszyn. Zastosowanym materiałem może być żeliwo, stal, tytan, miedź, brąz, aluminium itp. Istnieje również wiele podgatunków: rury, kształtki, profile, blachy.

Znaczenie

Każdy walcowany metal, w tym metale rzadkie, można kupić w najbardziej przystępnej cenie. Walcowany metal znacznie ułatwia wszelkie prace konstrukcyjne, projektowe i dekoracyjne. Ten materiał jest najbardziej przystępny cenowo i praktyczny w użyciu ze względu na liczne zalety konstrukcyjne.

Asortyment

Wysokiej jakości walcowany metal ma prosty przekrój: okrągły, kwadratowy, sześciokątny. Wyroby kształtowane wyróżniają się tym, że ich przekrój jest bardziej złożony: w kształcie litery T, w kształcie litery H lub inne. Wyroby z blachy to arkusze walcowane o różnych grubościach i formatach, dostarczane w rolkach lub arkuszach. Najczęściej stosowanym rodzajem wynajmu jest tektura falista . Służy do dekoracji wnętrz lub na zewnątrz konstrukcji metalowych. Liczne rury o różnych rozmiarach to rury metalowe, które dzielą się na spawane i bezszwowe. Często stosuje się tak zwany dekoracyjny walcowany metal - odlewane części lub elementy, które są dekorowane i używane do dekoracji. Zyskały one dużą popularność w produkcji elementów architektonicznych. Ze względu na format wynajem można podzielić na duży, średni i mały – w zależności od zakresu użytkowania. Taka różnorodność pozwala konsumentowi znaleźć i wybrać najlepszą opcję dla produktów.

Rodzaj obróbki powierzchni:

- polerowane;

-lustro;

-kalibrowany;

-matowy.

Aplikacja

Walcówka wykorzystywana jest do produkcji elementów mocujących, konstrukcji ogrodzeniowych, zbrojenia, w budowie silników - wałów, kół zębatych, sprężyn, w obróbce metali - do produkcji narzędzi. Blachy walcowane stosuje się do poszycia statków, samolotów, rakiet, płaskich części turbin, zabezpieczenia termicznego pieców termicznych i reaktorów jądrowych. Dzisiaj technologia walcowania metalu poszła daleko do przodu, stosowane są najnowsze osiągnięcia. Walcowany metal znalazł swoje zastosowanie w niemal każdej gałęzi przemysłu – w przemyśle rafineryjnym, maszynach rolniczych, medycynie, życiu codziennym. Ten materiał jest niezbędny do stworzenia zwykłej lodówki, kuchenki, naczyń.

Kup w najlepszej cenie

Evek GmbH posiada szeroką gamę wyrobów walcowanych o standardowych i niestandardowych parametrach. Możesz dokonać zakupu bez wychodzenia z biura, na przykład przez Internet za pośrednictwem strony internetowej Spółki. Aby dokonać zakupu, wystarczy złożyć zamówienie i kliknąć przycisk „kupuję”. W razie potrzeby nasi menedżerowie mogą doradzić Ci we wszelkich bieżących kwestiach. Udzielą wszelkich niezbędnych informacji dotyczących produktów, przedziału cenowego, warunków sprzedaży. Czasy realizacji zamówień są minimalne. Przy zakupach hurtowych przewidziane są rabaty.