Aktualności

zmiana czasu

Jakość - przede wszystkim

Każde postępowanie powinno być nie tylko bezpieczne, ale również zgodne z wieloma standardami, a popyt na produkty może spaść. Do tej pory, monitorowanie stopnia dokładnie śledziła wszystkie przepisy i wymagania, to nie zapłacił mniej czasu niż do kwestii produkcji lub sprzedaży. Wiedząc o tym, «VSMPO-AVISMA» zrobił wszystko, co możliwe, by wątpić, jak tytan produkowanego przez nich nie budzi wątpliwości.

Jak udało im się osiągnąć rezultaty? Na szczęście pomoc przyszła innowacyjnych technologii. Jest dobrze wiadomo, że ludzki czynnik kontrolowania wytwarzanie często odgrywały negatywną rolę. Ponadto, często odkrywają braki w produktach gotowych, nie udało się ustalić, na jakim etapie nie udało się. I to jest zagrożone przez nowe partie niskiej jakości tytanu.

Niedawno, zdecydowano się skorzystać z pomocy sprzętu produkowanego przez niemieckich firm. Jego wyjątkowość polega na tym, że wszystkie niezbędne badania diagnostyczne i jest prowadzone w Internecie. Mówiąc najprościej, nowoczesny spektrometr, nabyte w celu zastąpienia przestarzałych i zużyte, robiąc szybką analizę na różnych etapach produkcji. Dzięki takiej analizy nie można ustalić, że stosunek wagowy magnezu i żelaza w żużlu tytanu, z którego następnie jest planowany do wytwarzania metalicznego tytanu. Oczywiście, przy najmniejszym odchyleniem od normy, których wartość jest zaprogramowana do spektrometru, dalsza praca jest linia produkcyjna żużla tytanu zostaną zawieszone do czasu wyeliminowania niedociągnięć.

Jednak zarządzania przedsiębiorstwem zwraca uwagę na fakt, że w ramach obecnego wielkość produkcji urządzenia kopii zapasowej nie boli, tak stary spektrograf izraelska produkcja jeszcze nie został odłączony. Fakt, że reżim przedsiębiorstwa — jest ciągła, a badanie powinno być przeprowadzone szybko (wynik wymagane przez kwadrans). Wcześniej było to trudne do osiągnięcia i aktualność i dokładność testów, ale jednostka niemiecka pomógł rozwiązać ten problem. Oczywiście, takie innowacje są przydatne nie tylko dla samej firmy, ale także dla ich klientów, którzy nie muszą się martwić o jakość nabywanych produktów tego producenta.

Zobacz wszystkie aktualności