Aktualności

zmiana czasu

Szczęśliwy Konstytucja Ukrainy

Dla każdego kraju, który twierdzi, że jest «cywilizowane» musi mieć konstytucję. Konstytucji, nie tylko oficjalnie uznane, ale prawdziwa akcja. Tylko w tym przypadku, rząd czeka świetlana przyszłość. Obecnie Ukraina obchodzi ustawę, która reguluje podstawowe zasady państwa i fundamenty społeczeństwa, polityki i gospodarki.

Na Ukrainie, pierwszy niezależny Konstytucja została przyjęta przez Radę Najwyższą 28 czerwca 1996 r. Przy opracowywaniu projektu uznano symboli państwowych, pytania na temat praw obywateli i języka państwowego. Konstytucja Ukrainy deklaruje kraj suwerenny niezależnego państwa prawnego. Najwyższa wartość społeczna w nim — człowiek, jego zdrowie i życie, jego honor i godność. Głową państwa jest prezydent, jest on również gwarantem Konstytucji. Dzień, kiedy została przyjęta ukraińskiego Głównym prawo stanowe został zatwierdzony przez oficjalne święto.

Przez rozwój Ukrainy czyhali na trudności. Od czasów starożytnych, kraj doświadczył wojen domowych i podboju. Bo to nie jest zaskakujące, że dziś tak wielką wagę przywiązuje się do osiągnięcia stabilności i jednolitego podejścia do zarządzania państwem.

Być może nie wszyscy Ukraińcy postrzegają ten dzień jako święto. Sytuacja ta wynika z faktu, że na tym etapie rozwoju przepisy konstytucyjne i zasad danego kraju nie pracuje z pełną mocą. Ale mamy nadzieję, że Deklaracja stanie się rzeczywistością dla każdego. Wtedy ludzie z Ukrainy będzie czuć się bezpieczni i wolni, czekam z ufnością. A potem z dumą móc powiedzieć, że Ukraina jest państwem demokratycznym.

Serdecznie gratulujemy Dniu Konstytucji Ukrainy!

Zobacz wszystkie aktualności